Підприємство "Київтеплоенерго" отримало право закуповувати паливо на відкритому ринку, щоб забезпечити безперебійну роботу ТЕЦ-5, а це в свою чергу може чимало підвищити тарифи на тепло і гарячу воду для простих українців.

Про це розповів Дмитро Науменко - глава Департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА, передає УНІАН.



З середи, 1 серпня, в столиці всі комунальні енергетичні об'єкти перейшли істу з ведення "Київенерго". Завідувати ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 тепер буде "Киевтеплокоммуненерго".

"Було прийнято рішення, яке дозволяє зараз підприємству (КП" Київтеплоенерго ". - ред.) або врегулювати питання з НАК" Нафтогаз ", поки є час, або вийти на ринок і купити так званий комерційний газ, тобто на відкритому ринку", - розповів він.

Популярні новини зараз
Українці зможуть отримати грошову компенсацію: кому слід звернутися до відділення "Ощадбанку" Гарчать та кусають оточуючих: серед підлітків шириться дивна субкультура Через це пройдуть всі чоловіки: українцям підготували нове правило Отримали зарплату, зробили заначку та залишилися без грошей: українців попередили про неприємності вдома
Показати ще


Головна проблема уряду в тому, що в оновленому документі повинні підвищити ціни. І якщо Кабінет міністрів відмовиться йти на такий крок, то наступний транш МВФ опиниться під загрозою. Як розповіли ЗМІ наближені до переговорного процесу джерела, на чіткий прив'язці до імпортного паритету МВФ не наполягає. Головна вимога - єдина ціна для промисловості і населення.

Він також додав, що Київ забезпечить роботу ТЕЦ до того моменту, поки в судовому порядку не буде прийнято рішення про те, аби визнати договір НАК "Нафтогаз" на поставку палива укладеною.

"Саме для того, щоб не викликати припинення роботи ТЕЦ-5. Тому що ТЕЦ-6 зараз зупинена на профілактику, але ТЕЦ-5 повинна працювати", - підсумував чиновник.



Жителям Києва доведеться гріти воду у каструлях і тягатися з виварками ще як мінімум місяць, тому що Господарський суд столиці вирішив перенести судове засідання у справі, від якої залежить водопостачання столичних квартир, на 10 вересня.

Нагадаємо, грабіжницькі тарифи пустять українців по світу.

Як повідомляв "Знай.ua" субсидіантів в Україні раптом поменшало.

Також "Знай.ua" писав, що інтернет в Україні коштуватиме дорожче.