На церемонію поховання праху фізика Стівена Хокінга, який помер 14 березня на 77-му році життя, запросили мандрівників у часі - на сайті, де розігрують квитки на захід, можуть зареєструватися люди, народжені в період з 1918 до 2038 року.

Як пояснив представник Фонду Стівена Хокінга, що ніхто ще не довів, що подорож у часі неможлива, а тому і було вирішено зробити такий незвичайний хід, передає Sky News.

Як стало відомо, прах Хокінга поховають 15 червня Вестмінстерському абатстві в Лондоні. Він буде похований між могилою одного з основоположників сучасної фізики Ісаака Ньютона і автора теорії еволюції Чарльза Дарвіна.

У 2009-му році сам Хокінг влаштовував вечірку для мандрівників у часі, однак на неї ніхто не з'явився - запрошення на торжество з точним часом і координатами було оприлюднено вже після вечірки, щоб на неї не прийшли шарлатани.

Нагадаємо, що Стівен Хокінг був видатним англійським фізиком-теоретиком, космологом і популяризатором науки. Він став одним з найбільш шанованих і відомих вчених свого часу, незважаючи на важке нейродегенеративне захворювання.

Популярні новини зараз
Виняток із правил: хто з українців може законно не платити за доставку газу "Іди в Україну, ти, бл**ь, служи": розлючені українці накинулися на працівників паспортного столу в Польщі Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну Червень принесе не лише тепло, а й гроші: хто отримає нову пенсію
Показати ще

Легендарний вчений був відомий своєю винятковою здатністю візуалізувати наукові рішення без розрахунку або експерименту. Але, можливо, саме його "теорія всього", що припускає, що Всесвіт розвивається за чітко визначеними законами, привернула до себе найбільшу увагу.

Раніше "Знай. uа" писав про те, що задовго до своєї смерті геніальний фізик Стівен Хокінг оголосив новий проект вартістю 100 мільйонів доларів, щоб знайти інопланетне життя в космосі.

Нещодавно проект Breakthrough Listen оголосив про запуск нового супутника, який надасть науковцям розширений огляд зірок у Чумацькому Шляху. Фахівцям вдалося поліпшити техніку завдяки "багатопроменевому" австралійському радіотелескопу Parkes. Згідно з новою заявою авторів проекту, новий телескоп буде сканувати значно більше площі космічного простору, ніж раніше.