Незважаючи на те, що ймовірність атаки з боку Російської Федерації все ще досить висока, в Україні поки що немає необхідності проводити додаткову хвилю мобілізації.

Про це заявив глава Міністерства оборони Степан Полторак, передає "Обозреватель".



"Зараз я не бачу такої необхідності, незважаючи на погрози, які є з боку Росії. По-перше, нами вже проведена серйозна робота - створено резерв, перша черга - 150 тис. По-друге, є резерв озброєння, техніки. Рівень мотивації і підготовки особового складу значно вищий. У нас є облік мобілізаційного ресурсу - військкомати вже мають можливості досить швидко розгортатися і працювати на повну потужність", - сказав він.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що 30 квітня в Україні офіційно закінчилася АТО і стартувала Операція Об'єднаних сил: цей формат прописано в так званому законі "про реінтеграцію".

Популярні новини зараз
Дати виплати пенсій "перетасували": чи можна змінити день отримання виплат Потрібно мобілізувати у першу чергу: ексчиновник розповів, хто має поповнити лави захисників Довідку можна викидати: чоловіків огорошили новим правилом Встановлення інвалідності буде проходити по новому: які документи готувати для МСЕК
Показати ще

Росія розгорнула потужне угруповання на кордоні з Україною

Що таке Операція Об'єднаних сил

Це комплекс заходів військового та організацінно-правового характеру, спрямований на забезпечення національної безпеки і оборони, стримування і відсіч російської збройної агресії.

Чим відрізняється від АТО

Головна відмінність в проведенні військових операцій на Донбасі полягатиме в підпорядкованості. Якщо раніше АТО проходила під загальним керівництвом Антитерористичного центру СБУ, зараз ООС проходить під стратегічним керівництвом Генштабу ЗСУ.

Ми також писали про те, скільки Збройні Сили України втратили своїх громадян з моменту початку війни на тимчасово окупованих територіях Донбасу.

Як відомо, в квітні 2014 року на сході України почався збройний конфлікт. Бойові дії ведуться між Збройними силами України і проросійськими бойовиками, які контролюють частину Донецької і Луганської областей. Як повідомляв президент України Петро Порошенко, з квітня 2014-го до кінця 2017 року Збройні сили України втратили 2750 людей.