Малорухливий спосіб життя щорічно стає причиною смертей 9% людей у світі. Для того, щоб не стати жертвою наслідків "сидячої" роботи, медики порекомендували вибрати для себе вид фізичної активності.

Про це зазначила Уляна Супрун.

Наприклад, 60-75 хвилин ходьби, катання на велосипеді або гри в теніс нівелюють смертельні ризики навіть від тривалого сидіння на одному місці. Вона зазначила, що інтенсивніше активність, то менше часу можна на неї витрачати.

"Більш енергійні заняття, наприклад, швидкий біг, футбол або катання по гірській місцевості мають потрібний ефект вже приблизно через 25 хвилин занять", - повідомила Супрун.

Лікарі також дійшли висновку, що сидіння перед телевізором приносить більшу шкоду, ніж сидіння за столом під час роботи. Це пов'язано з тим, що на дивані за переглядом програм і новин люди більш схильні до вживання великої кількості нездорової їжі.

Крім традиційних видів спорту, можна також регулярно займатися невеликою фізичною активністю. Наприклад, ходити або їздити на велосипеді на роботу, не користуватися ліфтом і робити перерви в сидінні через кожні 30 хвилин.

Популярні новини зараз
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
Показати ще

Разом з тим варто відзначити, що зовсім нещодавно Уляна Супрну зазначила, що проведені вченими дослідження вказують на те, що люди стають все більш залежними від своїх смартфонів, існує навіть назва самого страху залишитися без мобільного телефону - номофобія.

Як говорить Супрун: "Поява додаткового стресу, підвищене відчуття тривоги, погіршення настрою і навіть депресія. Більш того, до негативних наслідків відносять розвиток залежності, пониження самооцінки і порушення сну".

Відтак, Супрун закликала підлітків проводити менше часу з власним гаджетом.

“Вимкніть повідомлення на телефоні, якщо є така можливість, і влаштуйте собі хоча б один день без постійних поглядів на екран телефону”.

Багато дослідників вивчають проблематику залежності від гаджетів і соціальних мереж, і багато вчених дійсно пов'язують її з депресією, високим рівнем тривожності і розладами сну, які, в свою чергу, призводять до ряду інших захворювань.

Численні дослідження вказують на те, що люди стають все більш залежними від своїх смартфонів, існує навіть назва самого страху залишитися без мобільного телефону - номофобія, передає радіо Свобода. Більш того, журнал The Independent повідомляв, що вже є спеціальні центри лікування від цього.

"Піти" Уляну Супрун: кому дошкуляє не "совковими" реформами очільниця МОЗ

Нагадаємо, Супрун розповіла, як подовжити життя.

Як повідомляв "Знай.ua", Супрун попередила курців.

Також "Знай.ua" писав, що Супрун до смерті налякала курців, і це не жарти.