В Україні заборонили реалізацію, зберігання та застосування 68 найменувань лікарських препаратів, абсолютна більшість з яких вироблено в Росії.

Відповідне розпорядження №7308-1.1.1/4.0/17-18 від 17.08.2018 розміщено на сайті Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками.

Основною причиною заборони є ввезення даних препаратів на територію України з порушенням вимог законодавства.

Дві третини списку - 43 найменування - займають препарати російського виробництва, решта - по 1-2 найменуваннями українського, німецького, польського, угорського, болгарського, бельгійського, французького, румунського, датського, іспанського, італійського та австрійського виробництва.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень Не наплутайте з показниками лічильників цього місяця: Нафтогаз звернувся до українців Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Показати ще

Серед заборонених найменувань препарати від дизентерії, стафілокока, правця та інші.

Всі аптеки зобов'язані знищити дані препарати або повернути виробникові.

Раніше повідомлялося, що найкращі ліки від багатьох хвороб - здоровий спосіб життя.

Цю інформацію повідомила на своїй сторінці в Facebook в. о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

"Вчені винайшли таблетку, яка здатна поліпшити ваше здоров'я і вберегти від багатьох небезпечних хвороб. Її назва – здоровий спосіб життя", – розповіла Супрун.

Вона зазначила, що організм скаже за це "спасибі" хорошим сном і загальним самопочуттям. Ви будете сповнені енергії і вся зайва вага піде.

Крім того, Супрун дала кілька слушних порад, що допоможуть на цьому шляху:

Плануйте

Зміна способу життя – тривалий процес, тому важливо розподілити його на реальні етапи, які будуть послідовними. Основна ідея така - кожен новий етап є підготовкою до наступного. Це означає, що не можна поспішати або пропускати етапи.

Ставте позитивні цілі

Якщо ви налаштовані позитивно, що зміни будуть дійсно ефективними. Будь-яка зміна способу життя має бути значущию і приємною, тому слід уникати формулювань "добре" або "погано".

Нагадаємо, американські фахівці прийшли до висновку, що недосипання виникає так званий вірус самотності.

Як повідомляв Знай.ua, тюрьма і пенсія: прем'єр додав родзинку у важливу реформу.

Також Знай.ua писав, у новій редакції списку лікарських препаратів по програмі реімбурсації "Доступні ліки" з'явилося 58 препаратів.