Названий простий спосіб уберегти себе від загрози інфаркту та інших серцево-судинних хвороб.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це повідомляє Politeka.
Як з’ясувалося, фізична активність допомагає уникнути передчасної смерті тим, хто пережив серцевий напад.
Такі висновки з дослідження зробили шведські кардіологи, які стежили за 22 тисячами пацієнтів, у яких стався інфаркт міокарда. У ході дослідження вони з’ясували, що пацієнти, які пережили серцевий напад і вели після цього фізично активне життя, кожен день роблячи вправи по 30 хвилин, мали значно нижчий ризик померти, ніж добровольці, які не тренувалися.
Не часті фізичні тренування знижували ймовірність загибелі після інфаркту міокарда на 37 відсотків, а постійні навантаження – на 59 відсотків.
Вчені також підкреслили, що люди, які пережили серцевий напад, повинні кинути палити, вживати здорову їжу, і приділяти особливу увагу вправам – як мінімум, двічі на тиждень. Варто відзначити, що раніше виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун почала активно розвінчувати міфи, розповсюджені за часів СРСР. Днями вона опублікувала кілька порад тим, хто просто жити не може без гаджетів і навіть спати лягає зі смартфоном у руках.
На своїй сторінці в Facebook Супрун нагадала: перед сном краще забути про техніку, якщо хочете убезпечити свій організм від негативних наслідків.
"Чому іноді буває важко заснути? Відповідь може бути буквально у вас під носом - ваш смартфон (або інший гаджет, з якого ви читаєте цей пост). Дослідження говорять, що користування нашими улюбленими гаджетами вночі може порушувати сон. Це відбувається через те, що з екранів смартфона, планшета, ноутбука на нас падає синє світло, що пригнічує вироблення в організмі мелатоніну - гормону, який допомагає заснути ", - пояснила вона. За словами в.о. міністра, ризик появи депресії, діабету і серцево-судинних хвороб підвищується якраз у той період, коли ми спимо менше, аніж цього рекомендують медики:
"Тому Гарвардська медична школа радить за 2-3 години перед сном не користуватися гаджетами. Краще поспілкуйтеся з близькими людьми. Це принесе більше користі вашому здоров'ю і вашої сім'ї ", - порадила Супрун, додавши ілюстраційне відео про шкоду від смартфонів.
Слід відзначити, що найбільше досліджень у цій сфері провели японські медики. Вони вважають: мобільні телефони можуть пробудити антигени, які спричинюють алергійні реакції. Особливо це стосується людей, схильних до алергії. В свою чергу шведські вчені після проведення досліджень людей, які користуються мобільним телефоном понад 10 років, дійшли висновку, що в них у 4 рази вищий ризик виникнення пухлин вуха.
Флюорографія для всіх - не найкращий спосіб виявлення туберкульозу, - Супрун
Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Уляна Супрун рознесла в пух і прах пережитки минулого, якими нас "вбивають" досі.