У мережі оприлюднили рейтинг найкращих шкіл України. Його було складено за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

Цю інформацію повідомляє "Освіта.uа".

Так, школи ранжували за рейтинговим балом, який розрахований на підставі середнього значення балів ЗНО, отриманих учасниками тестування з усіх предметів і з урахуванням загальної кількості складених тестів випускниками кожної школи.

Рейтинг очолив Львівський фізико-математичний ліцей-інтернат при ЛНУ ім. Франка. На другому місці - Київський природничо-науковий ліцей №145, третє місце посів столичний ліцей "Інтелект".

Також у першій десятці рейтингу опинилися 6 навчальних закладів з Києва, два навчальних заклади з Дніпра і по одному зі Львова та Харкова.

Популярні новини зараз
Борги анулюють: українцям дали новий шанс у важкі часи Один день – 1 гривня: "Київстар" підказав як користуватися послугами майже задарма Залишився тиждень: українці ризикують пропустити важливу процедуру Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати
Показати ще

Серед українських областей, за результатами ЗНО, лідирувала Львівська область. На другому і третьому місцях - Черкаська та Київська області. Серед обласних центрів перше місце посів Київ, на третій і другий щаблях розташувалися Львів і Тернопіль.

Найгіршими стали випускники Чернівецької та Закарпатської областей, а також Миколаєва, Чернівців.

Нагадаємо, що в Міністерстві освіти і науки допускають можливість введення ще одного обов'язкового предмета для складання Зовнішнього незалежного оцінювання. Ним може стати математика. Про це розповіла міністр освіти Лілія Гриневич, передає Інтерфакс-Україна.

"Зараз є дискусія, збільшення кількості обов'язкових предметів Зовнішнього незалежного оцінювання, в тому числі з математики", – сказала Гриневич.

Вона підкреслила, що такі зміни не будуть вводити з 2019 року, адже на підготовку, потрібно час. Також у пріоритетах Міносвіти є підвищення рівня викладання математики на всіх рівнях.

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", результаты ЗНО з математики в 2018 році стали "тотальною катастрофою". Про це заявив міністр закордонних справ Павло Клімкін. Міністр упевнений, що в Україні необхідно впроваджувати фундаментальні зміни освітньої системи.

Також портал "Знай.uа" повідомляв про те, що з 1 вересня українських першокласників чекають великі зміни. З нового навчального року в Україні набуває чинності реформа освіти, яку Верховна Рада ухвалила ще восени минулого року.