Останній проект, створений у власному інкубаторі Google, “Area 120”, запускає нову відеоплатформу під назвою Tangi, спочатку для користувачів мережі і iOS, яка дозволяє творчим людям ділитися практичними відео з таких предметів, як ремесла, живопис, кулінарія, мода, краса і багато іншого.

На відміну від таких додатків, як TikTok або недавно випущений Byte, які більше орієнтовані на розваги, Tangi прагне допомогти людям вчитися.

YouTube змінює покарання
YouTube змінює покарання

“Ми концентруємося тільки на DIY і творчому контенті”, - пояснює засновник Tangi Коко Мао. “Мета нашої платформи - допомогти людям навчитися готувати, готувати і творити за допомогою коротких хвилинних відеороликів. Ми розробили Tangi, щоб користувачам було легше знаходити багато високоякісних відео-інструкцій”, - каже вона.

Нагадаємо, що компанія Samsung готова випустити в цьому році відразу кілька гнучких смартфонів. Правда, новинки покажуть ближче до літа 2020 року.

Популярні новини зараз

Нова українська школа: у МОН попередили батьків і школярів, програма скоро зміниться

Легенда "Танців з зірками" Катерина Кухар описала своє меню: "Сьогодні - вівсянку, завтра - голодувати"

Аліна Гросу показала свого красеня-чоловіка Михайла Михайловича: "Дуже схожі"

Юрій Горбунов відлітає з охопленої пожежами Туреччини з вагітною Катею Осадчою: "Треба дочекатися"

Показати ще

Як повідомляв Знай.uа, месенджер WhatsApp обзаведеться корисною функцією. Тепер можна перераховувати гроші іншим користувачам, що сильно спростить життя.

Також Знай.uа повідомляв, що в мережі показали нові емодзі, які з'являться у всіх сучасних смартфонах світу, включаючи Android і iOS.