Холдинг Mail.Ru Group припинив розробку і просування браузера "Аміго". Про це розповіли в компанії.

У Mail.Ru Group пояснили, що браузер просувався за допомогою "сірих" схем через недобросовісних партнерів.

Для просування залучалися партнери та рекламні мережі, частина з яких виявилися недобросовісними - для поширення браузера вони використовували сірі схеми, що суперечать правилам, зазначеним у договорі. Подібні дії викликали негативне ставлення до продукту. У зв'язку з цим Mail.Ru Group прийняла рішення відмовитися від подальшого розвитку бренду "Аміго".

У компанії також уточнили, що користувачі можуть працювати з нинішньою версією браузера і в подальшому.

Популярні новини зараз
В Україні легкові авто ТЦК беруть на облік: що загрожує власникам Друг президента Зеленського Жека Кошовий зізнався, як "виживає" на 2 тисячі баксів у місяць На сім'ю – 43200 грн: українцям дають грошову допомогу, треба звати маму чи бабусю "Газмережі" просять встигнути до 20 травня: що потрібно зробити всім побутовим споживачам
Показати ще

Mail.Ru Group випустила першу версію браузера "Аміго" в 2011 році. За сім років роботи сервіс став об'єктом жартів і мемів через занадто активне просування: користувачі писали огляди з поясненнями, як видалити з комп'ютера самовільно встановлений браузер.

Нагадаємо, із 2002 року браузер Mozilla жодного разу не змінювала логотип браузера, але час оновлень настав.

У повідомленні в блозі компанії про "розвиток бренду Firefox" креативний директор Mozilla Тім Мюррей викладає думку компанії: Firefox - це не тільки один браузер. З бічними проектами, такими як Firefox Rocket (браузер для з'єднань з меншою пропускною здатністю) і Firefox Reality (Firefox, але для віртуальної реальності), компанія вважає, що для цього потрібно трохи більше місця для маневру з мовою дизайну.

Як повідомляв раніше Знай.ua, на недавній конференції Google анонсувала новий продукт під назвою "Ключ безпеки Titan", який в даний час доступний для клієнтів хмарної системи Cloud і планується в продаж у найближчі місяці. Ключ використовується для аутентифікації логінов через Bluetooth і USB, як і існуючі пропозиції від Yubico і інших постачальників.

Представник Google сказав, що ключ Titan також включає спеціальну прошивку, розроблену Google для підтвердження її справжності.

Також Знай.ua писав про те, що команда месенджера Telegram представила Passport — механізм авторизації в сервісах, для входу в який потрібні персональні дані людини (наприклад фінансові сервіси та процедури ICO). За їх словами, цей механізм захищений end-to-end шифруванням, а в майбутньому всю інформацію з Passport планують перенести в децентралізовану хмару.