Українцям розповіли, від подорожей до яких країн краще утриматися у 2019 році, оскільки вони можуть бути небезпечними для життя туристів.

Туристи

Про це повідомляють експерти з туризму.

На перше місце за рівнем небезпеки аналітики поставили Сирію. Вони нагадали, що громадянська війна в цій країні триває вже 8 років, і мандрівники ні під яким приводом не повинні відвідувати цю країну.

Популярні новини зараз

Рік Білого Пацюка: яким знакам Зодіаку світять шалені гроші і нове життя

У онкохворої Заворотнюк виявили містичну мітку: що ховалося на тілі "Моєї прекрасної няні"

Розведення сил на Донбасі під загрозою зриву: бойовиків "ДНР" спіймали на гарячому

Петро Порошенко терміново покинув країну, стежками Гонтаревої: куди зібрався експрезидент

Показати ще

Удар по Сирії
Удар по Сирії

На другому місці рейтингу опинилася Сомалі. Це країна ніколи не була привабливою для туристів, а зараз ця країна визнана однією із найкримінальніших в світі.

Сомалі

Трійку найбільш небезпечних країн світу замикає Ірак. Незважаючи на те, що війна в цій країні давно закінчилася, а на території держави знаходиться безліч культурних пам'яток, експерти не радять відвідувати Ірак через високу загрозу терактів.

Ірак

Більш того, експерти відзначили, що жителі Іраку вкрай негативно ставляться до туристів і жорстко карають їх за порушення місцевих законів.

Також у рейтинг найбільш небезпечних держав в 2019 році потрапили Пакистан, Афганістан і Колумбія.

Нагадаємо, в Долині інків до північно-заходу від Куско розташоване містечко Ольянтайтамбо. 

Місто Ольянтайтамбо

Місто лежить на висоті близько 3000 метрів над рівнем моря. Ольянтайтамбо оповите таємницями, просякнуте енергією стародавніх інків. Цікаво, що навіть сучасні вчені не змогли датувати час будівництва об'єкта.

Кому тільки не приписували стародавні споруди: лемурійці і навіть прибульці, за іншою версією його побудував Пачакуті. На рахунок руйнування міста також тільки здогадки: всесвітній потоп або іспанці.  

Як повідомляв раніше Знай.ua,  на планеті Земля досі існують унікальні типи лісів, краса яких настільки заворожує, що деякі зволіли б там навіть заблукати.

Деякі ліси схожі на інопланетні пейзажі, а інші – на ландшафтиз якоїсь чарівної казки. Ми розповімо про 10 найбільш цікавих та неймовірних.

Також Знай.ua писав про те, що маленьке, але дуже мальовниче містечко Бучачрозташувалося в самому серці Тернопільщини.