Функціональні тренування дають вам той тип сили, який переходить у витривалість. Це найкращий спосіб зайнятися собою для кожної людини, хто хоче залишатися у формі, але не готовий витрачати велику кількість часу в залі.

Сила потрібна вам у повсякденному житті. І отримати її найпростіше не надриваючись під важкою штангою в залі, а займаючись розміреною, складеною з розумом програмою.

Ми приготували для вас усього п'ять вправ, які зможуть замінити повноцінний похід в тренажерний зал.

Т-подібні віджимання

Популярні новини зараз
Лукашенко слідом за Путіним може почати мобілізацію: але у черговий раз задурять мозок Євген Кошовий пояснив, звідки у "Квартал 95" гроші під час війни Лукашенко докладеться до російської могилізації: вже дав добро Українцям у жовтні виплатять по кілька сотень гривень: хто і як зможе отримати
Показати ще

Розвивають: грудні м'язи, трицепс, дельтовидні м'язи
Кількість підходів: 3
Кількість повторів: 8 на кожну руку
Відпочинок між повторами: 45 секунд

Отже, прийміть вихідне положення, як при звичайних віджиманнях. Виконавши підйом, відірвіть і підніміть ліву руку вгору. Затримайтеся на кілька секунд, плавно поверніться в упор лежачи і повторіть вправу, піднявши, на цей раз, праву руку. Для посилення ефекту використовуйте гантелі. Запам'ятайте: лікті не повинні стирчати в сторони, а м'язи кора краще напружувати під час повторів. Не варто робити занадто сильний, ривкових поворот руки.

Скелелаз

Розвивають: м'язи кора і стегна
Кількість підходів: 3
Кількість повторів:12 на кожну ногу
Відпочинок між повторами: 30 секунд

Вправа виконується з того ж упору лежачи. Права нога повільно відривається від підлоги і також повільно підтягується коліном до грудей. Не відриваючи коліно від грудей, торкнися підлоги носком. Потім повернися в упор лежачи і повтори те ж саме з лівою ногою. Не квапся, виконуй кожен рух повільно, постарайся відчути задіяні м'язи.

Бурпи

Розвивають: підвищують витривалість і спалюють жир
Кількість підходів: 3
Кількість повторів: 15
Відпочинок між повторами: 1 хвилина

Це дуже дієва вправа, виконати яка зможуть навіть новачки. З положення присідання (руки перед собою, на підлозі), виплигни ноги назад. Корпус повинен прийняти упор лежачи, як при віджиманні. Виконай віджимання і тут же повернися в початкове присідання. Звідси вистрибуй вгору, якомога вище, потягнувшись обома руками.

Статичні присідання

Розвивають: м'язи стегна, сідниць і кора
Кількість підходів: 3
Кількість повторів: 15
Відпочинок між повторами: 40 секунд

Статичні вправи дуже хороші в принципі: навіть акцент на певні м'язи тіла не заважає їм задіяти ресурси організму в цілому. Статичні присідання, або утримання в позі присідання, виконуються точно так само, як і звичайні присідання. Тільки в нижній точці додається затримка на 5-10 секунд.

Кувалда

Розвивають: задіяні практично всі м'язи тіла
Кількість підходів: 3
Кількість повторень: 10 на кожну руку
Відпочинок між повторами: 90 секунд

Для цієї вправи тобі потрібні кувалда і автомобільна покришка, надійно закріплена до землі. Встань в «бойову» стійку (ліва нога попереду, трохи боком), захват рукоякиі — ліва рука попереду, широкий. Намагайся задіяти не тільки м'язи рук, але і всього тіла. Втім, з часом, організм навчить підключати їх самостійно.

Нагадаємо, свої тренування можна зробити приємнішими і ефективнішими, незалежно від рівня вашої фізичної підготовки.

Як повідомляв портал "Знай.ua", існує 11 дієвих способів швидко зняти стрес.

Також "Знай.ua" писав, що спорт не завжди може бути корисний для організму.