Сьогодні у четвер 11 жовтня, депутати Сейму Литви затвердили поправки щодо законопроекту про медикаменти. Тепер ліки, що містять коноплі, будуть абсолютно легальними. Про це розповідає Delfi.

У повідомленні говориться, що ініціативу підтримали 90 парламентаріїв, троє утрималися.

У Литві легалізують марихуану

Sputnik Литва уточнює, що конопель в медичних цілях можуть вживати пацієнтів з розсіяним склерозом, тяжкою формою епілепсії, які страждають на ВІЛ або Снідом та онкологічними захворюваннями. Контроль подібних медикаментів буде суворо контролюватися регламентом.
Нововведення почнуть діяти з 1 травня 2019 року. На даний момент в Литві не дозволяється вживання конопель в медичних цілях.

Ініціатор поправки щодо легалізації конопель в медичних цілях, депутат Міколас Маяускас, підкреслив, що новий закон не буде означати, що наркотики стануть доступними для всіх, і ніхто не зможе придбати їх перед походом в клуб.

Популярні новини зараз

Головне за 29 листопада: нові правила в'їзду в Україну, доплати пенсіонерам, чергова "пристрасть" Полякової і загибель "батька" кота Леопольда

Хто переміг у "Танці з зірками-5": глядачі обрали фаворита між Артуром Логаєм, Ольгою Харлан та Костянтином Войтенком

Олена Кравець з "Кварталу 95" за мить з тигриці з напівоголеними грудьми перетворилася на дитину: "Ах яка"

Зірку серіалу "Моя прекрасна няня" поховали: донька ридала над труною, а Сергій Жигунов навіть не приїхав

Показати ще

Поправки досить чітко говорять про те, що зареєстровані в ЄС медикаменти, що містять коноплі, будуть перебувати під суворим контролем. Лікар зможе виписувати такі препарати лише людям у яких діагностовано розсіяний склероз, рак, а також аутоімунні захворювання.

Зовсім недавно лікарі повідомили про хворобу майбутнього, яка охопить більшу частину населення планети.

Портал Знай.uа розповідає про незвичайних будинках з марихуани, які будують в Україні.

на Знай.uа були опубліковані результати досліджень про вплив канабісу підлітків.