Закоханість не тільки робить світ краще, але і здатна зцілювати.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЧисленні нові дослідження показали, що любовні відносини профілактично впливає на рівень кров'яного тиску, біль, алергічні реакції, повідомляє Daily Mail.
За словами дослідників з Університету Західної Вірджинії в Каліфорнії, коли ми закохуємося, то одночасно працюють дванадцять областей мозку.
Відбувається різке вироблення хімічних речовин: допамін, який допомагає регулювати емоційні реакції, і окситоцин — "гормону довіри".
Вважається, що гормони, що вивільняються при дотику, можуть грати роль — джерело тиску в шкірі знаходяться в контакті з мозком через блукаючий нерв. Одна з теорій полягає в тому, що стимуляція блукаючого нерва викликає збільшення окситоцину.
Закоханість може також вплинути на нашу здатність боротися з інфекціями. Дослідження, проведені за участю 50 жінок, показали, що ті, хто закохався в протягом двох років виробили більш міцну імунну систему.
Дослідники зі Стенфордського університету в Каліфорнії просканували мозок, коли на нього впливають невеликі болючі імпульси. Добровольцям вклали в руку спеціальний зонд, який нагрівався. Тим часом їм показували фотографії. Коли серед знімків потрапляло особа близької або коханої людини хворобливі відчуття знижувалися на 40 %.
Простий погляд на кохану людину також збільшує виробництво дофаміну і вивільняє природні знеболюючі.
Крім цього, дослідження, проведене в 2006 році, показало, що 30 хвилин поцілунків зменшують виробництво гістаміну — хімічної речовини, що виділяється у відповідь на алерген.
Інше дослідження в Каліфорнійському університеті, показало, що люди, яких регулярно обіймалися, були менш схильні до депресії або тривоги.
Нагадаємо, близько 10 % чоловіків і 7 % жінок регулярно борються з нав'язливими думками про сексі.
Як повідомляв портал "Знай.uа" еректильна дисфункція може бути пов'язана з неправильною роботою конкретної ділянки ДНК.
Також "Знай.uа" писав, "гормон поцілунків" допоможе підвищити чоловіче лібідо.