Деякі люди не завжди бувають щирими на консультації у лікарів. Згадайте себе. Як часто ви обманювали медиків?
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗгідно з даними нового дослідження Університету штату Юта, від 60 до 80 % опитаних їм респондентів приховують інформацію, яка може вплинути на діагностику або лікування, повідомляє
Більшість респондентів зізналися, що брешуть медробітникам, щоб уникнути засудження і зайвих повчань щодо своєї поведінки. Інші пояснили свій вчинок збентеженням.
"Більшість людей хочуть, щоб у лікарів склалося гарне враження про них", — стверджує авторка дослідження Анжела Фагерлин (Angela Fagerlin).
Дослідник провели онлайн-опитування, в якому взяли участь 2101 осіб (середній вік — 36 років). У другому опитуванні взяли участь 2499 осіб, середній вік яких становив 61 рік.
Медики виявили сім можливих ситуацій і причин, за яких люди зазвичай брешуть лікарям. Учасників попросили вибрати відповідний до їх нагоди, а потім пояснити свій вибір. Анкета була розроблена завдяки спільної роботі лікарів, психологів, дослідників та пацієнтів і перевірена з допомогою пілотного тестування на широкій публіки.
В обох обстеженнях найчастіше брехали жінки, які вважали ганебним визнаватися в деяких аспектах свого життя.
Якщо пацієнти приховують від лікарів особливості дієти, залежності або звички, то це може уповільнити видужання або погіршити стан хвороби.
Нагадаємо, дітки, які проводять більшу частину дня на животі, сплять міцніше.
Як повідомляв портал "Знай.uа" музика володіє снодійним дією і здатна вирішити ваші проблеми зі сном.
Також "Знай.uа" писав, ранні пробудження оздоровлюють і роблять людей щасливішими.