Виявляється, не даремно собаку називають найкращим другом людини. Адже це віддана і добра тваринка не тільки здатна дарувати людині радість, турботу і допомагати у різних сферах діяльності. Собака ще приносить величезну користь здоров'ю і легко може продовжити життя своєму господареві.

Британські дослідники з Ліверпульського університету розповіли у чому криється загадка. Вчені прийшли до висновку, що власники собак у чотири рази активніше тих, у кого немає цих домашніх тварин.

Вони оцінювали рівень фізичної активності у 646 дорослих і 46 дітей, що проживають у Західному Чеширі (Англія). Передає Хвиля.

Кількість власників собак досягало 191. Виявилося, що 64 відсотки власників домашніх тварин, гуляли щонайменше 150 хвилин на тиждень, що перевищує середню тривалість прогулянок у тих, у кого не було вихованців.

Популярні новини зараз
Росіянам у Туреччині креативно подякували за "Байрактари" для України: "Податки від відпочинку підуть на виробництво" Ціни на черешню значно впали: скільки просять за кіло у розпал сезону Міністр оборони Олексій Резніков робить це, незважаючи на війну, ведуча Юлія Зорій видала правду: "Не про гроші чи зв'язки" Комунальники вирішили нажитися на зруйнованому у Кременчуці ТРЦ, бійці ТрО оперативно затримали українських мародерів
Показати ще

Крім того, вигул собак не замінював собою інші форми фізичних вправ, а відбувався на додаток до них.

За словами вчених, ці дані демонструють, що домашні тварини сприяють активному способу життю.

Як відомо, активний спосіб життя допомагає зберігати серцю його робочий режим, сприяють оновленню кровоносних судин, знижують рівень нездорового холестерину в крові, а також зменшують ризик інсульту та інфаркту.

Активний спосіб життя перешкоджає старінню організму.

Втім, у США, як показали попередні дослідження, тільки 27 відсотків власників собак виконують рекомендовані норми фізичної активності. Вважається, що це пов'язано з тим, що американці частіше заводять породи собак, які відрізняються самостійністю.

Лікарі радять приділяти фізичній активності помірної і сильної інтенсивності не менше 150 хвилин на тиждень. Однак цій пораді дотримуються 66 відсотків чоловіків і 58 відсотків жінок у Великобританії і менш ніж 50 відсотків дорослих у США.

Нагадаємо, вчені провели дослідження, присвячене здібності собак нюхати страшне смертельне захворювання. Фахівці розповіли, що собаки можуть з великою точністю "діагностувати" рак легенів.

Як повідомляв портал "Знай.uа", вчені відтворили зовнішній вигляд першого друга людини.

Також "Знай.uа" писав, ці фильми з собаками в головних ролях варто подивитися у 2019 році.