Доктор Комаровський розповів, до скількох років слід давати дитині вітамін "Д", і чи потрібен він взагалі підростаючому організму.

Про це повідомляє Clutch.

За словами доктора, вітамін "Д" набагато потрібніший літній людині, ніж дворічній дитині.

Євген Комаровський
Євген Комаровський

"Медична наука взагалі вважає, що вітамін "Д" літній людині або вашому мужику дорослішому 40 років навіть потрібніший, ніж дворічній дитині. Тому що виявилося, що саме за останні роки, у вітаміну "Д" відкрили дуже багато нових функцій. Це і профілактика атеросклерозу, і зв'язок рівня вітаміну "Д" з рядом онкологічних хвороб". Доктор Комаровський

Популярні новини зараз

Перша репетиція Go_A на "Євробаченні 2021" підняла Україну в топ-10 і опустила Росію

Овдовіла українська блогерка Софія Стужук отримала сповна на 9 травня: "Не бути вам матір'ю"

Тоня Матвієнко показала, як наряджає маленьку принцесу: копія Ніни

Податкова та ПФУ змінили порядок виплат пенсій: це обов'язково врахують при нарахуванні

Показати ще

Також він розповів, в якому випадку може наступити передозування від цього вітаміну.

"Головне, що ви завжди з трудом знаходите відповідь на питання: "Чи потрібен вітамін "Д" конкретній людині, якщо вона їсть і риб'ячий жир, і яйця, і масло, плюс гуляє на сонці. І навіщо ж нам вживати? Буде передозування". Важливо запам'ятати всім. Якщо ви з ранку до ночі гуляєте на сонці, якщо у вашому раціоні є риба, масло, яйця, і ви приймаєте 400 одиниць вітаміну "Д" на день – передозування не буде. Тому, якщо ви сумніваєтеся треба чи не треба: треба". доктор Комаровський

View this post on Instagram

Вопрос: ⠀ До скольки лет мы даем ребенку витамин «Д»? ⠀ Ответ: ⠀ Медицинская наука вообще считает, что витамин «Д» пожилому человеку или вашему мужику старше 40 лет даже нужнее, чем двухлетнему ребенку. Потому что оказалось, что именно за последние годы, у витамина «Д» открыли очень много новых функций. Это и профилактика атеросклероза, и связь уровня витамина «Д» с рядом онкологических болезней. ⠀ Главное, что вы всегда с трудом находите ответ на вопрос: «Нужен ли витамин «Д» конкретному человеку, если он ест и рыбий жир (условно рыбу жирную), и яйца, и масло, плюс гуляет на солнце. И зачем же нам принимать? Будет передозировка». Важно запомнить всем. Если вы с утра до ночи гуляете на солнце, если в вашем рационе есть рыба, масло, яйца, и принимаете 400 единиц витамина «Д» в день – передозировки не будет. ⠀ Поэтому, если вы сомневаетесь надо или не надо: надо. ⠀ #докторкомаровский #видеоЕОК #шдк #школадокторакомаровского #витаминд #здоровье

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

Нагадаємо, що відомий український лікар Євген Комаровский пояснив батькам деякі нюанси про сон новонароджених дітей. Про це дитячий лікар написав на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Так, Комаровський розповів, що на форумі для батьків йому задали питання про те, чи може новонароджена дитина без особливої причини спати по 2-4 години.

дитина
дитина

"Новонароджений, планове кесареве, 9 днів. Не спить 2-4 години. Наскільки це нормально?", – запитали його.

У свою чергу Комаровський відповів, що подібний режим не є нормальним для новонародженої дитини і якщо він так довго не спить, то його може що-небудь турбувати.

Як повідомляв портал Знай.uа, Євген Комаровский розповів про те, симптомом чого може бути висип у дитини.

Також портал Знай.uа писав, що Комаровский, правила якого успішно використовують багато батьків по всій країні, розповів про найкращий антибіотик.