Популярний в Україні дитячий лікар Євген Комаровський відомий також як телеведучий програми "Школа доктора Комаровського". Крім того, медик ще й активний користувач соцмереж, де також дає корисні поради батькам стосовно дітей. Наприклад, на своїй сторінці в Instagram лікар часто відповідає на питання користувачів, які стосуються дітей. У новому випуску своєї рубрики доктор Комаровський відповів на питання про те, що робити з атопічним дерматитом у дітей.

View this post on Instagram

Вопрос: ⠀ Если у ребенка дерматит, достаточно похода к дерматологу только или надо еще что-то делать? Может анализы? ⠀ Ответ: ⠀ Я вам скажу больше: это принципиально неверно ходить с атопическим дерматитом к дерматологу. Понимаете, атопический дерматит – это одна из самых частых, самых распространенных проблем педиатрии. Это как с насморком ходить к отоларингологу. Атопический дерматит – это общепедиатрическая проблема, которая решается не только обработкой кожи, но решается коррекцией параметров образа жизни. Это препараты, не только наносимые на кожу, но и определенные лекарства внутрь. Это коррекция питания. Это регулирование стула. Это огромное количество проблем, в курсе которых должен быть адекватный педиатр. ⠀ Более того, если педиатр отправил вас с атопическим дерматитом к дерматологу, лучше ищите другого педиатра. ⠀ #докторкомаровский #видеоЕОК #шдк #школадокторакомаровского #атопическийдерматит

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

"Запитання. Якщо у дитини дерматит, досить походу до дерматолога тільки чи треба ще щось робити? Може аналізи?

Відповідь. Я вам скажу більше: це принципово невірно ходити з атопічним дерматитом до дерматолога. Розумієте, атопічний дерматит – це одна з найчастіших, найпоширеніших проблем педіатрії. Це як з нежитю ходити до отоларинголога. Атопічний дерматит – це загальнопедіатрична проблема, яка вирішується не тільки обробкою шкіри, але вирішується корекцією параметрів способу життя. Це препарати, які не тільки наносяться на шкіру, але і певні ліки всередину. Це корекція харчування. Це регулювання калу. Це величезна кількість проблем, в курсі яких повинен бути адекватний педіатр. Більш того, якщо педіатр відправив вас з атопічним дерматитом до дерматолога, краще шукайте іншого педіатра", - розповів лікар.

Нагадаємо, Комаровський розповів, як сварки батьків впливають на дітей. Доктор Комаровський закликав батьків не "вбивати" дітей своїми сварками.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Комаровський розповів, чому проголосує за Зеленського.

Також портал "Знай.ua" писав, що Комаровський навчив матусь міряти температуру.