Відомий український педіатр Євген Комаровський розповів вельми важливу для батьків інформацію, чиї діти страждають від поширеної і дуже неприємної хвороби — атопічного дерматиту.

Про це детально Комаровський написав на своїй Instagram-сторінці.

View this post on Instagram

Вопрос: ⠀ Если у ребенка дерматит, достаточно похода к дерматологу только или надо еще что-то делать? Может анализы? ⠀ Ответ: ⠀ Я вам скажу больше: это принципиально неверно ходить с атопическим дерматитом к дерматологу. Понимаете, атопический дерматит – это одна из самых частых, самых распространенных проблем педиатрии. Это как с насморком ходить к отоларингологу. Атопический дерматит – это общепедиатрическая проблема, которая решается не только обработкой кожи, но решается коррекцией параметров образа жизни. Это препараты, не только наносимые на кожу, но и определенные лекарства внутрь. Это коррекция питания. Это регулирование стула. Это огромное количество проблем, в курсе которых должен быть адекватный педиатр. ⠀ Более того, если педиатр отправил вас с атопическим дерматитом к дерматологу, лучше ищите другого педиатра. ⠀ #докторкомаровский #видеоЕОК #шдк #школадокторакомаровского #атопическийдерматит

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

Популярні новини зараз

Данилко не встояв перед попою Полякової на "Масці": Оля нагнулася прямо перед ним

"Буковель" продовжує веселитися на "почервонілому" Прикарпатті: "Окреме місце на карті"

У Москві виявили труп 20-річної українки: померла з голоду

Лорак показала поповнення у родині, двомісячному малюку вже обрали ім'я

Показати ще

Комаровський, відповів на запитання батьків, до якого лікаря, крім дерматолога, потрібно звертатися при атопічному дерматиті у дитини. Педіатр розповів, що при атопічному дерматиті принципово невірно йти до дерматолога. Також він порадив змінити педіатра, який відправив до дерматолога з такою проблемою.

"Розумієте, атопічний дерматит — це одна з найчастіших, найпоширеніших проблем педіатрії. Це як з нежиттю ходити до отоларинголога", - заявляє Комаровський.

Нагадаємо, над українською школяркою жорстоко познущалися батьки і вчителі: мама не здала гроші.

Як повідомляв Знай.uа Комаровський закликав відмовитися від цих ліків: можуть вбити.

Знай.uа писав, Комаровський розповів, як зменшити страждання дітей.