Є отруйні речовини на ртуті - всього 200 міліграмів можуть вас убити. Але і звичайні та навіть корисні продукти можуть бути небезпечними, якщо їх з'їсти більше дозволеною міри.

Які дози продуктів можуть бути смертельно небезпечними

Кава

Багато людей не уявляють початок робочого дня без чашки цього ароматного напою.
Але небезпечними для дорослого можуть бути 70 чашок кави, випиті поспіль.

кава

Смертельна доза кофеїну 150−200 мг на кілограм маси тіла і серцевого нападу не уникнути.

Цукор

Цукор і так пов'язують з безліччю захворювань. Але фатальним вважається разове споживання 29,7 грама на кілограм маси тіла.

Популярні новини зараз
Українці вибухнули люттю та мемами про Тищенко, який гуляє у Таїланді: зустрічається з "коралевською" родиною 200 гривень – це мало? Скільки отримують українці, які працюють на заслуженому відпочинку, свіжі цифри Заміна газового лічильника: українцям порадили терміново зробити це, доки грошей не беруть Син Софії Ротару Руслан Євдокименко не зміг стримати гіркоти від втрати: "Дякую тобі за все"
Показати ще

Алкоголь


Тут критична планка - 4-12 г етанолу на кілограм маси тіла людини. Це означає, що 13 послідовно випитих шотів міцного напою також можуть для деяких людей стати причиною летального випадку.

спиртне

Вода

Здивовані? Так-так. Навіть ця рідина, з якої ми на 75% складаємось, може нас убити, якщо випити надто багато.

Смертльною дозою для людини може бути 6 літрів води. Так відбудеться водна інтоксикація, порушення водно-сольового обміну в організмі. Це призведе до розбухання клітин мозку, а також до смерті.

Сіль

Сіль - біла смерть. Часто чули цю фразу. У ній є частка правди.

48 чайних ложок солі за раз достатньо, щоб викликати таку реакцію, яка призведе до коми і навіть смерті.

Перець

Також смертельні 129 чайних ложок перцю.

Шоколад

Теобромін, який міститься в шоколаді, може вбити собаку. Наш організм вміє нейтралізувати цю речовину. Втім не варто зловживати. Смертельна доза для людини - 1000 мг на кілограм ваги. Це еквівалентно 85 шоколадним плиток, з'їденим за раз.

шоколад

Зубна паста

Зубною пастою теж "об'їдатися" не варто.

зубна паста

Фториди безпечні в малих кількостях і можуть заповнювати порожнини. Але якщо проковтнути 24 тюбика зубної пасти об'ємом 170 мл, це може виявитися фатальним.

Фрукти

фрукти

Всі завжди говорять їсти більше фруктів. Однак, щоб отримати передозування вітаміну С, достатньо з'їсти 11 тисяч апельсинів за раз.

Банани

Потрібно з'їсти близько 480 бананів, щоб смертельна доза калію нас убила. Правда, не факт, що людський шлунок це витримає.

банани

Нагадаємо, Супрун пригрозила аптекам штрафами, і ось за що.

Як повідомляв портал Знай.ua, Уляна Супрун дала кілька порад, щодо "шашличного" відпочинку.

Також Знай.ua писав про те, що лікарі повідомили про нові норми тиску. Яка тепер вважається небезпечною?