Эксперты вважають, що група крові впливає на тривалість життя людини. Надані дані наукового дослідження свідчать про те, що набори антитіл, еритроцитів і антигенів визначають, які шанси людини дожити до глибокої старості. Про це передає OANews.

Чудові новини!

Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Читай Знай.ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Популярні новини зараз

Щасливий Дзідзьо потонув у обіймах статечної білявки: "Моє кохання"

16-річна Маша Полякова похвалилася шикарним подарунком від "шанувальників": "Дівчата, дивіться"

Папа римський Франциск зажадав зупинити насильство на Донбасі: "З тривогою слідкую"

Суддя "Майстер шеф" Ектор Хіменес-Браво похвалився шикарним маєтком під Києвом

Показати ще

Таким чином, за даними вчених, люди, які мають першу групу крові менше схильні до серйозних захворювань. Їх кров добре захищена від інфекцій, тому власники першої групи найчастіше стають довгожителями у своєму роді. Проте їм варто звернути особливу увагу на роботу серця і судин.

Ну, а ті, хто є носієм другої групи мають схильність до цукрового діабету, більше схильні до стресів і простудних захворювань.

У людей з третьою групою крові високий ризик онкології, вони часто хворіють на ангіну і отит, з четвертою групою легше піддаються різним інфекціям і страждають вадами серця.

Нагадаємо, що сучасні технічні можливості дозволяють зробити зі звичайних контактних лінз справжнє диво.

Як повідомляв портал Знай.ua, вченим насправді вдалося зафіксувати на фото, то як виглядає смерть. Зафіксували цей момент вчені під час проведення експериментів з дощовими хробаками.

Також портал Знай.ua писав, що японські вчені поділилися цікавими дослідженнями про вивчення груп крові.