Популярний в Україні дитячий лікар Євген Комаровський відомий також як телеведучий програми "Школа доктора Комаровського". Крім того, медик ще й активний користувач соцмереж, де також дає корисні поради батькам стосовно дітей. У новому випуску своєї рубрики доктор Комаровський розповів про тонкощі купання немовлят.

View this post on Instagram

Есть две фазы купания: до заживления пупочной ранки и после заживления пупочной ранки. ⠀ Общие ванны, то есть с погружением ребенка, желательны после заживления пупка. Это принципиально. До заживления пупка достаточно смочить теплой водой тряпочку, марлечку, мочалочку и протереть ребенка. Ребенок не пачкается понимаете? Ну реально не пачкается. Если он запачкал какое-то определенное место, то это место можно помыть, но он в купаниях не нуждается. ⠀ Еще раз фиксирую внимание, что ванны до того момента, как ребенок начнет ползать, нужны не для того, чтобы ребенок был чистый. Ванны – это прекрасный способ закаливания, стимуляции энергозатрат, обеспечения спокойного ночного сна. Поэтому купание нужно именно для этого, а не для того, чтобы намылить ребенка, смыть с него жировой слой, чтобы кожа стала чувствительна к повреждающим факторам. ⠀ #докторкомаровский #видеоЕОК #шдк #школадокторакомаровского #купаниеребенка

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

"Є дві фази купання: до загоєння пупкової ранки і після загоєння пупкової ранки. Загальні ванни, тобто з зануренням дитини, бажані після загоєння пупка. Це принципово. До загоєння пупка досить змочити теплою водою ганчірочку, марлечку, мочалочку і протерти дитину. Дитина не брудниться розумієте? Ну реально не брудниться. Якщо вона забруднила якесь певне місце, то це місце можна помити, але в купання не потребує.

Популярні новини зараз

Мільйони пенсіонерів залишаться без надбавки в березні, хто в "чорному" списку

Пенсії, вихідні та "прозорі" банки, що зміниться з 1 березня для українців

Молоденька дружина Комарова проміняла мандрівника на дизайнера

Сині кити - ще квіточки, ця гра може коштувати життя вашій дитині, відео

Показати ще

Ще раз фіксую увагу, що ванни до того моменту, як дитина почне повзати, потрібні не для того, щоб дитина була чистою. Ванни – це прекрасний спосіб загартовування, стимуляції енерговитрат, забезпечення спокійного нічного сну. Тому купання потрібно саме для цього, а не для того, щоб намилити дитину, змити з неї жировий шар, щоб шкіра стала чутлива до ушкоджувальних чинників", - розповів педіатр.

Нагадаємо, Комаровський розповів, як сварки батьків впливають на дітей. Доктор Комаровський закликав батьків не "вбивати" дітей своїми сварками.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Комаровський розповів, чому проголосує за Зеленського.

Також портал "Знай.ua" писав, що Комаровський навчив матусь міряти температуру.