Стало відомо, що Всесвітня організація охорони здоров'я відправила Україні 200 ампул проти дифтерії. Дитячий лікар Євген Комаровський заявив у Facebook, що їх вистачить лише на один день, якщо почнеться епідемія.

"В серпні добрий ВООЗ надала нашій країні 200 ампул противодифтерійного антитоксину. У народу може скластися враження, що 200 ампул/доз ліків - це для лікування або порятунку 200 хворих. І це багато, якщо врахувати, що за рік хворіє на 10-20 осіб. В одному флаконі - 10 тис. одиниць ліків. Для лікування хвороби середньої тяжкості необхідно 40-60, для важкої 80-100", - написав доктор.

Комаровський впевнений, що такої кількості ліків вистачить, якщо в Україні буде один хворий на область за умови, що не буде епідемії.

"Якщо буде епідемія - подарунок ВООЗ закінчиться за 1 день", - зазначив він і закликав українців робити щеплення собі і дітям.

Популярні новини зараз
Як приготувати котлети без грама м'яса: ніхто навіть не здогадається Камалія показала чоловіка, котрий зіграв важливу роль у її житті і це не Захур: "Не гідний" Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою 83-річна пенсіонерка заборонила своєму 37-річному чоловікові інтим із нею: "Я не в такій формі, як раніше"
Показати ще

Мне тут сегодня много просьб поступило — проинформировать общественность о том, что в ближайшее воскресенье одновременно...

Geplaatst door Evgeny Komarovsky op Donderdag 12 september 2019

Нагадаємо, Комаровський розповів про тонкощі купання немовлят.

Як повідомляв портал Знай.uа, Комаровський закликав батьків не "вбивати" дітей своїми сварками.

Також портал Знай.uа писав, що Комаровський відповів на риторичні питання про щеплення.