Останнім часом гомеопатія набирає популярності у всьому світі. Люди, які зіткнулися з діагнозом рак, часто звинувачують у хворобі самого себе. Їм здається, ніби вони самі заслужили таке "покарання" за погані вчинки.

Лікар-гомеопат Віктор Варчук поділився своєю думкою про гомеопатію, її ефективність, традиційну та альтернативну медицину. Про це пише Clutch.

"Впливаючи на фізичному рівні, традиційна медицина впливає на психологічний стан людини. Після лікування хіміотерапією та антибіотиками всі люди стають "поганими". Психосоматика доведена, і погані люди - це, насамперед, заліковані люди. Я лікую і хороших, і поганих. Але перші до мене не приходять - вони здорові!" - заявив Варчук.

Нагадаємо, що МОЗ розраховує зменшити на 20% середній термін госпіталізації пацієнтів і на 10% знизити кількість випадків відсутності можливості працювати в результаті хвороби. 

Популярні новини зараз

Колишній Заворотнюк погруз у боргах по самі вуха: ексобранця "Моєї прекрасної няні" навідали пристави

У ПФУ розповіли про жорстку вимогу до деяких пенсіонерів

Головне за ніч: опалювальний сезон за Зеленського, звернення друга Заворотнюк та "друга молодість" Тимошенко у Prada

Лана Роудс обрана найкращою акторкою фільмів для дорослих: найпікантніші фото зірки

Показати ще

Як повідомляв портал Знай.uа, 5 порцій овочів і фруктів щодня: українцям сказали, як позбутися ожиріння і деяких видів раку.

Також портал Знай.uа писав, що рак - не вирок: львівський медик розповів про грандіозний прорив у лікуванні "чуми ХХІ століття".