Часто люди просто не встигають виспатися, адже ритм життя нині просто шалений. Однак існує спосіб, який допоможе почуватися бадьорим вже за 15 хвилин сну. Ним користуються військові в армії.

Анонімний військовий розповів, як можна заснути за дві хвилини, а виспатися за 15 хвилин. За його словами, ключову роль грає не час, а техніка дихання і вміння розслабити тіло.

Однак бадьорості вистачить години на чотири, тому такий відпочинок не замінить повноцінний сон. Відповідна методика заснована на вченні американського психолога Бада Уінтера. Її суть полягає у тому, що потрібно відкинути на спинку стільця, поставити ноги паралельно один одному і покласти руки на груди, схрестивши їх. При цьому опустити підборіддя і плечі й розслабити м'язи голови. Також розслабити потрібно очі, щелепа, губи і язик. Важливо дихати повільно і глибоко.

Сон, фото: 24 канал
Сон, фото: 24 канал

Якщо закотити наверх очі, тільки без напруги, сон наступить ще швидше. Для психічного розслаблення треба уявити природу, наприклад, захід і водну гладь. Також варто правильно дихати, аби організм зміг заснути швидше.

Варто застосувати техніку "чотири-сім-вісім". Потрібно чотири секунди спокійно вдихати через ніс, затримати повітря на сім секунд і вісім секунд спокійно видихати. Такі маніпуляції сповільнять серцевий ритм і знизять температуру тіла, що і повинно відбуватися з організмом перед сном.

Популярні новини зараз

Курс валют на 27 січня: долар і євро перетнуть психологічно допустиму позначку

Знайшов під під'їздом 200 тисяч гривень: українець міг озолотитись вмить, але обрав інший шлях

Американка не змогла витягти смартфон з інтимного місця та пішла просто до судді

Аномальна засуха та сильні заморозки: синоптики розповіли, чого очікувати українцям навесні

Показати ще

Сон
Сон

Нагадаємо, до реанімації після бутерброда з червоною ікрою на Новий рік: кому може нашкодити вишуканий делікатес.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, як відірвати дитину від смартфона і не стати ворогом номер один.

Також "Знай.uа" писав, що куріння сигарет може призвести до розвитку когнітивних порушень у дітей та онуків.