Вчені розповіли, що деякі види пива продовжують життя. Наука згідна з тим, що тривалість життя людини значною мірою залежить від його раціону. Однак зараз заговорили про те, що пиво може забезпечувати міцне здоров'я і довге життя. 

Тривалість життя значною мірою залежить від способу життя людини. Відомо, що здорове харчування, насичене фруктами та овочами у поєднанні з фізичними навантаженнями творить справжні дива. Та зараз вчені в Амстердамі провели нове дослідження, яке показало, що пиво може вважатися здоровим напоєм.

Популярні новини зараз

Найкращі анекдоти на суботу 25 січня нагадають про студентські роки

Кароль розставила всі крапки над "і" у романі з Баланом: "Він моє життя"

Каменських показала, як вони з Потапом схудли і помолодшали після весілля: "Надихаєте"

Курс валют на 24 січня: українці обімліють від різкого стрибка долара

Показати ще

Пиво, фото: fonwall
Пиво, фото: fonwall

Вченими було виявлено певний штам дріжджів, які використовуються при процесі бродіння і водночас сприяють подовженню тривалості життя. При їхній наявності у напої він стає корисним для здоров'я. Проте, не варто ним зловживати. Дослідники довели, що певні сорти пива містять корисні для здоров'я пробіотики, які допомагають людині захищатися від ожиріння, безсоння і старечого недоумства.

"Ми не даємо людині ліцензію на вживання величезної кількості пива. При високих концентраціях алкоголь шкідливий для вашого кишківника, але якщо ви вживаєте один напій щодня, то це може бути корисно", - говорить автор дослідження професор Ерік Клаассен.

Пиво, фото: fonwall
Пиво, фото: fonwall

Дослідники з Університету Амстердама вважають міцні сорти бельгійського пива особливо потужним джерелом цих пробіотичних дріжджів. Вони дозволяють не лише швидше конвертувати цукор в алкоголь, але і виробляють кислоти, здатні знищувати потенційно шкідливі бактерії.

Нагадаємо, горлати пісні у караоке, не вилазити з інтернету і їсти гостре: незвичні способи дожити до 100

Як повідомляв портал "Знай.ua", голодування рятує життя, потрібно протриматися всього кілька годин: як "видалити" все зайве і відчути себе здоровим

Також "Знай.ua" писав, що створено універсальний засіб від старості, запускають просто в мозок: подробиці революційного відкриття