Державна служба статистики України та Український центр суспільних даних визначили головні причини смертності українців. І головною причиною смерті став не коронавірус з Китаю.

За даними дослідження найбільше українців помирає від хвороб системи кровообігу — понад 380 тисяч випадків на рік. Друге місце посідають новоутворення, які поступаються лідеру рейтингу майже в п’ять разів — 77.5 тисяч випадків на рік. А третє місце серед причин смертності — в травм, отруєнь та інших зовнішніх чинників, від яких помирають трохи більше 30 тисяч українців на рік.

Фото:socialdata.org.ua/death/

Серез найрідкісніших причин смерті в Україні лідерами є вагітність, пологи та післяпологовий період і захворювання органу слуху, смертність від яких не дотягує і до 50 випадків на рік.

Нагадуємо, що в Україні активізувались шахраї, які торгують “вакцинами” від коронавірусу з Китаю.

Популярні новини зараз
Зима ще не відступила - наприкінці березня на Україну чекають сильні снігопади Підвищення пенсійного віку та нова індексація: у Мінсоцполітики розповіли, що чекає на українців Черги — не проштовхнешся? АТБ оголосили суперакцію зі знижкою в 50%, але є нюанс Тариф на світло зросте вдвічі: українцям зізналися, скільки доведеться платити вже з 1 квітня
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", пацієнтів з коронавірусом 2019-nCoV позначають на карті світу червоним кольором.

Також "Знай.ua" писав, що у Франції зареєстрували перші два випадки зараження коронавірусом nCoV.