Український лікар-педіатр і блогер Євген Комаровський розповів, які заходи для уникнення інфікування коронавірусом COVID-19 слід дотримуватися тим, хто хоче харчуватися овочами і фруктами навесні. Про це він написав в Instagram.

Він вирішив відповісти на запитання, що йому надійшов від матусі.

"Зараз якраз починається сезон зелені, ягід і фруктів. Але у зв'язку з епідемією якось страшнувато їх купувати — адже не можна ж обробити петрушку або полуницю спиртом або хлоркою, щоб убити вірус напевно... Так можна заразитися коронавірусом через фрукти і овочі? І як їх краще обробляти, щоб мінімізувати ризик?", - написала йому українка.

Комаровський розповідає, що якщо людина кашлянув у супермаркеті в руку, потім взяв в цю руку яблуко, подивився на нього і поклав його назад, а потім ви взяли це яблуко, не помили його і з'їли — ви можете заразитися коронавірусом.⠀

"Тому виконуйте елементарні гігієнічні правила: ретельно мийте ягоди, овочі та фрукти чистою проточною водою! Якщо все одно хвилюєтеся, можете обдати їх окропом", - порадив Комаровський.

Популярні новини зараз

У Дніпрі на березі виявили "килим" із мертвих тіл - нелюдська жорстокість, місто благає про допомогу

Надпотужний землетрус змусив Франківщину здригнутися - українці в паніці, давно такого не було

НБУ залізе до кишені кожного українця - список причин, за якими вас вважатимуть "підозрілими"

"Холостяк" Макс зізнався в інтимі на проєкті, таємне листування просочилось в мережу - "Їх багато"

Показати ще

View this post on Instagram

Вопрос: Здравствуйте, Доктор. Сейчас как раз начинается сезон зелени, ягод и фруктов. Но в связи с эпидемией как-то страшновато их покупать — ведь нельзя же обработать петрушку или клубнику спиртом или хлоркой, чтобы убить вирус наверняка... Так можно ли заразиться коронавирусом через фрукты и овощи? И как их лучше обрабатывать, чтобы минимизировать риск?⠀Ответ: Если человек кашлянул в супермаркете в руку, потом взял в эту руку яблоко, посмотрел на него и положил его обратно, а потом вы взяли это яблоко, не помыли его и съели — вы можете заразиться коронавирусом.⠀ Поэтому соблюдайте элементарные гигиенические правила: тщательно мойте ягоды, овощи и фрукты чистой проточной водой! Если всё равно волнуетесь, можете обдать их кипятком. #докторкомаровский #вопросответ #вопросЕОК #здоровье #безопасность #коронавирус #фрукты #мытье

A post shared by Доктор Комаровский (@doctor_komarovskiy) on

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше  

Нагадаємо, Комаровський дав поради українцям, які працюють з готівкою та клієнтами.

Як повідомляв Знай. ua, Комаровський розвінчав необхідність масок в офісах.

Також Знай. ua писав, що Комаровський назвав головні симптоми теплового удару.