Сергій Бережнов, який раніше був головним санітарним лікарем України повідомив про те, що Україну можуть наздогнати дві неприємні інфекції, які становлять небезпеку як для дітей, так і для дорослих. Мова йде про кору та дифтерію, поширення яких можна не допустити завдяки масовій вакцинації населення. 

Лікар повідомляє, що вірус кір володіє “стовідсотковою заразністю”. Мало хто розуміє, що у щеплених дітей і нещеплених перебіг хвороби буде зовсім різний, не кажучи вже про дорослих. Лише наявність імунітету до подібного захворювання у більшості населення країни здатне не допустити його поширення. Гостре інфекційне вірусне захворювання загрожує ще тим, що здатне викликати пневмонію, тому вакцинацію необхідно пройти людям всіх віків.

Вакцинація, фото: NNS
Вакцинація, фото: NNS

Крім кору ще є дифтерія, яка теж передається повітряно-крапельним шляхом. Вона здатна привести до летального результату, викликавши параліч дихальних шляхів і асфіксію. Від цього захворювання необхідно вакцинуватися кожні десять років, так як існує ймовірність повторного захворювання через такий проміжок часу.

Популярні новини зараз

Під Чернівцями китайський вірус проник до дитсадка - малюки не скоро повернуться до груп

У Києві пенсіонерку обібрали на 100 тисяч - поміняла гроші на папірці

Центр Львова усіяний мертвими тілами, городяни нажахані: "Вже не вперше"

Львівських школярів пустять за парти з 1 вересня, але позбавлять найголовнішого - жодної радості, тільки підручники

Показати ще

Нагадаємо, що доктор Комаровський дав 10 порад годуючим мамам.

Як повідомляв "Знай.uа", є деякі причини, чому варто вибирати тверде мило замість рідкого. 

Знай.uа писав про таємні властивості кавуна, а також про його користь і шкоду. В основному проблеми ця ягода може принести лише в тому випадку, якщо при вирощуванні використовувалася велика кількість нітратів, які накопичуються в середині кавуна.