Сергій Бережнов, який раніше був головним санітарним лікарем України повідомив про те, що Україну можуть наздогнати дві неприємні інфекції, які становлять небезпеку як для дітей, так і для дорослих. Мова йде про кору та дифтерію, поширення яких можна не допустити завдяки масовій вакцинації населення.

Лікар повідомляє, що вірус кір володіє “стовідсотковою заразністю”. Мало хто розуміє, що у щеплених дітей і нещеплених перебіг хвороби буде зовсім різний, не кажучи вже про дорослих. Лише наявність імунітету до подібного захворювання у більшості населення країни здатне не допустити його поширення. Гостре інфекційне вірусне захворювання загрожує ще тим, що здатне викликати пневмонію, тому вакцинацію необхідно пройти людям всіх віків.

Вакцинація, фото: NNS
Вакцинація, фото: NNS

Крім кору ще є дифтерія, яка теж передається повітряно-крапельним шляхом. Вона здатна привести до летального результату, викликавши параліч дихальних шляхів і асфіксію. Від цього захворювання необхідно вакцинуватися кожні десять років, так як існує ймовірність повторного захворювання через такий проміжок часу.

Популярні новини зараз

Українки з Дубая після прильоту до Києва заговорили про жахи в'язниці: "Ми молилися щодня"

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

51-річна Ірина Білик на "Масці" вразила українців зовнішністю: "Що з обличчям?"

Блаженніший Святослав втратив маму після тривалої хвороби: інформація про прощання

Показати ще

Нагадаємо, що доктор Комаровський дав 10 порад годуючим мамам.

Як повідомляв "Знай.uа", є деякі причини, чому варто вибирати тверде мило замість рідкого.

Знай.uа писав про таємні властивості кавуна, а також про його користь і шкоду. В основному проблеми ця ягода може принести лише в тому випадку, якщо при вирощуванні використовувалася велика кількість нітратів, які накопичуються в середині кавуна.