Цьогоріч українські школярі можуть почати навчання навіть у серпні, що пов’язано з енергетичною кризою в країні. Це означає, що батьки вже зараз мають активно готуватися до шкільного сезону, збираючи необхідне для своїх дітей.

Що потрібно купити

Шкільний та спортивний одяг

Найбільші витрати цього року припадають на шкільний та спортивний одяг. Вартість гардеробу для учня молодших класів коливається в межах 5-6 тисяч гривень, тоді як для старшокласників сума може досягати 9-12 тисяч гривень.

Покупки для школи, скріншот: YouTube
Покупки для школи, скріншот: YouTube

Канцелярія

Для молодших класів базовий набір канцелярії, що включає ручки, олівці, фломастери, зошити, альбом для малювання, пластилін, щоденник, кольоровий папір та картон, обійдеться до 2 тисяч гривень. Для старшокласників цей набір коштуватиме 600-1000 гривень.

Рюкзаки

Ортопедичний рюкзак – найкращий вибір для дитини, його середня вартість становить 2,5 тисячі гривень. Деякі моделі включають пенал та сумки для спортивного одягу і взуття, ціна таких комплектів досягає 3 тисяч гривень. Бюджетні варіанти рюкзаків можна знайти від 500 гривень, а середня ціна складає 1500 гривень.

Популярні новини зараз
Покарають навіть тих, хто має бронь або відстрочку: через яку помилку можна стати ухилянтом і отримати штраф Соціальні виплати хочуть припинити: у чому причина З 1 жовтня платіжки за світло зміняться Всього 300 гривень: українці отримають смішну "подачку" на комуналку
Показати ще

Гаджети для дистанційного навчання

Під час дистанційного навчання дітям знадобляться гаджети:

  • Планшет — від 2,5 тисяч гривень;

  • Ноутбук — від 5 тисяч гривень;

  • Мобільний телефон чи смартгодинник — від 500 гривень;

  • ПК — від 4 тисяч гривень.

Отже, щоб зібрати учня молодших класів до школи, батькам доведеться витратити близько 6 тисяч гривень. Вартість підготовки старшокласника може досягати 12 тисяч гривень.

Нагадаємо, Українці пересядуть на громадський транспорт: нові акцизи на пальне зроблять автівку недоступною розкішшю

Раніше ми розповідали, що Вихідні - за партами: школи запроваджують шестиденку, щоб впоратися з відключеннями світла взимку

Також, Чи навчатимуться діти по суботах і без канікул: що відомо про навчальний рік 2024/25