Акціонери "Даймлер" мало не побилися через сосиски

поділитись
Серйозний скандал розгорівся на загальних зборах акціонерів автоконцерну Daimler. Під час перерви в буфеті, учасники зборів мало не побилися через сосиски

На щорічному з'їзді акціонерів німецького автомобільного концерну Daimler стався інцидент, який зупинив хід зборів. Зокрема, два інвестора посварилися через сосиски. Заспокоїти акціонерів вийшло тільки за допомогою поліції, передає Bloomberg.

Як повідомляється, конфлікт стався через те, що один з акціонерів взяв собі відразу кілька сосисок з буфету. Його відразу ж присоромила за жадібність жінка, яка перебувала поруч. Після чого завязалясь запекла словесна перепалка, і організатори з'їзду змушені були звернутися в поліцію.

За словами представника Daimler Силці Вальтерс, для п'яти з половиною тисяч акціонерів компанія сервірувала 12,5 тисячі сосисок. "Ми повинні або закуповувати більше сосисок, або не подавати їх зовсім", - сказав після інциденту голова ради директорів Daimler Манфред Бішофф.

Читайте також: "Бентлі" Королеви Єлизавети продають за 285 тис доларів

На цих зборах компанія Daimler схвалила виплату дивідендів в розмірі 3,25 євро на кожну акцію. Цієї суми вистачило б на пару ковбасок в німецькому супермаркеті, передає видання Meduza.

Концерн Daimler - другий за величиною виробник вантажівок в світі, але випускає і легкові автомобілі, в тому числі Mercedes-Benz. Виручка компанії за підсумками 2015 року склала майже 150 мільярдів євро.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
Daimler, зїзд, збори, перепалка, сварка, Силці Вальтерс, скандал, сосиски
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Німеччина і Франція узгодять заходи проти Росії
0
0
04:36 24.03.2018
Жорсткий вирок для підлітка
0
0
03:55 24.03.2018
Нападник заявляв, що належить до екстремістського угруповання "Ісламська держава"
0
0
20:26 23.03.2018