Актор Станіслав Яневський з Болгарії, який прославився роллю чарівника і знаменитого гравця в квідич Віктора Крама в сазі про Гаррі Поттера, виявився великим фанатом президента Чечні Рамзана Кадирова.

Він обзавівся футболкою із зображенням глави республіки. Фотографію з новим предметом гардероба він розмістив в Instagram. Болгарський актор з гордістю позує в футболці з зображенням чеченським президентом.

Яневський відмінно знає, що на портреті зображений Кадиров. Про це свідчать теги, якими підписана фотографія. #strong #power #kadirov (сила, міць, Кадиров). У Яневського трохи більше семи тисяч передплатників в соцмережі.

Після зйомок в "Гаррі Поттера" він зіграв у фільмі жахів "Хостел 2" і в драмі "Опір". Але вершиною його акторської кар'єри так і залишилася стрічка про хлопчика-чарівника.

Нагадаємо, британський актор Деніел Редкліфф сказав, що може повернутися на великий екран в образі чарівника Гаррі Поттера, але якщо у фільму буде цікавий сценарій.

Популярні новини зараз
"Чек залишився...": українців затримали німецькі копи за фальшиві гроші, валюту міняли у "Райффайзен банку" "Як їм не соромно?": абоненти скаржаться, що з рахунків "Київстару" щомісяця пропадають гроші – хоч по 5 гривень, але знімуть Замкнене коло від Lifecell: абонентам, не згодним платити більше, пропонують тарифи подешевше і тут же їх піднімають Частина воїнів ЗСУ може опинитися у в'язниці, але причина зрозуміла: пояснення адвоката
Показати ще

Підготував: Олександр Майер