Американка, яка побажала залишитися анонімною, розповіла сайту MUFON (Mutual UFO Network, Загальна мережа НЛО) про те, як її викрали іншопланетяни в 2004 році. Про це пише Express.

За словами дівчини, в 4-річному віці в Стендіші (штат Мічиган, США) вона мала досвід спілкування з інопланетянами. Американка стверджує, що зараз вона потребує допомоги.

У своїй розповіді жертва НЛО описує, що вона побачила у вікні яскраве світло і зібралася розбудити свого батька, але він не прокинувся. Після цього вона побачила у вікні чотири сірі фігури іншопланетян. Потім дівчинка втратила свідомість.

Читайте також: Вчені отримали новий "сигнал з космосу" (фото)

Дівчина каже, що у віці чотирьох років вона ще не знала про існування іншопланетян, але цей випадок відбився в її свідомості. Все своє життя вона відновити спогадів про іншопланетян і продовжує шукати гіпнотизера, який допоміг би їй.

Популярні новини зараз

Українці все ж отримають 1000 грн від Зеленського - нардепи проголосували "За"

Бігус заявив, що надав неправдиву інформацію про знайдені у Ківи золоті злитки

Злата Огнєвіч готова назвати ім'я переможця "Холостячки", обранець випадково "спалився": "Каблучка у руці"

Михайло Поплавський задзвенів бубонцями й показав свій солодкий плід: "Вже в очікуванні"

Показати ще

Сірі прибульці найбільш часто згадуються в історіях з викраденнями людей. Дослідник НЛО Філіп Класс, який помер в 2005 році, стверджував, що жодна нібито викрадена НЛО людина не принесла іншопланетних артефактів, які раз і назавжди могли б вирішити це питання.