У США, штат Алабама, лікарі протягом восьми років не могли допомогти дівчині, на яку напала гикавка.

З проблемою дівчина зіткнулася, коли їй було 20, і весь цей час вона мучилася, чим би не займалася: від навчання в коледжі і побачень з молодими людьми до елементарного походу по магазинах або поїздці куди завгодно. Історію дівчини опублікувало місцеве видання.

28-річна Даніель Кіркланд розповіла, що всі ці роки не перестаючи шукала ліки і обійшла всіх лікарів, до яких тільки могла піти. Медики обстежили шлунок, горло, ніс і вуха, поставили діагноз хронічна гикавка, однак причину так і не змогли знайти.

Пізніше з'ясувалося, що дівчині здатен допомогти звичайний м'язовий релаксант тизанідин. Пізніше дівчина розповіла, що спазми у неї почалися після того, як вона стала поєднувати болезаспокійливі препарати від мігрені і артриту. Зазвичай ці препарати використовують для лікування шлункового болю, тому ліки почали діяти інакше, і Даніель почали турбувати кольки і спазми, які пізніше перейшли в хронічну гикавку.

Через місяць після початку прийому тизанідину дівчина стала гикати всього 5-7 разів на день, замість 60 хвилин. Якщо вона перериває прийом, гикавка миттєво повертається. Але в цілому Даніель вдалося повернутися до повноцінного життя.

Раніше портал "Знай.ua" писав про те, як і чому проявляються захисні функції організму.