Подорожувати, пити з друзями і писати про це в блог - виявляється, таке заняття теж може бути професією, яка приносить гроші. Компанія World of Beer з Флориди, яка розвиває мережу таверн з крафтовим пивом, шукає трьох стажистів, які за $12 000 повинні будуть провести літо в поїздках і розпиванні пива. Це - офіційне описання вакансії, а заявки на неї приймаються до 26 березня.

Про це пише ain.

Фактично від стажерів потрібно їздити від пивоварні до пивоварні, від бару до бару, пробувати різні сорти пива, відвідувати пивні фестивалі, і розповідати про свій алкогольний квест в блозі і соціальних мережах.

"Це все ж стажування, а не повноцінна робота, так що плата за неї буде одноразовою. Компанія також зобов'язується покрити всі витрати на проїзд, проживання і на все пиво", - повідомляє видання.

Читайте також: До Землі наближаються дві комети

Популярні новини зараз

На один будинок - 7942 гривні: користувачі за лічильниками підрахували, у скільки обійдеться газ на сім'ю

Новою "обраницею" Узєлкова після розлучення з Боржемською стала багатодітна фітнес-мама: "Плакала і принижувалася"

Вчителі показали найсмішніші відповіді школярів на ЗНО-2021: "Китай заснував локшину"

Сумська розповіла, навіщо забезпечує 40-річну доньку разом з онукою: "Залишилася вдовою...я все їй дам"

Показати ще

Щоб брати участь у конкурсі, потрібно заповнити анкету в онлайні, вказавши свої акаунти в соціальних мережах, потім зняти однохвилинне відео, яке розповідало б, чому даний кандидат найкраще підходить в стажисти Drink It Intern. Найцікавіше: щоб подаватися на вакансію, потрібно бути старше 21 року (вік, з якого в США можна пити), але не потрібно бути громадянином США.