"Королівський об'єднаний інститут оборонних і поліцейських досліджень" (Royal United Services Institute for Defence and Security Studies) опублікував своє дослідження про російських загарбницьких військах в Україні. Керівником його є обміняний в 2011 англійський шпигун, член Російської академії наук доктор Ігор Сутягін з Москви,

Згідно з опублікованими ним даними на сході України беруть участь російські військові з'єднання, у тому числі ті, які в мирний час базуються в анексованій ще з середини ХІХ століття китайській провінції Зовнішня Манчжурия, нині так званому Далекому Сході.

На першому етапі прямого нападу росіян, за інформацією доктора Сутягіна, в Україну (з 11 серпня 2014) брали участь підрозділи з невеликої кількості військових з'єднань у загальній кількості від 3,5 до 6 тисяч солдатів.

Проте в кінці лютого загальна кількість російських військовослужбовців, які в даний момент знаходяться в Україні, зросла до 9 тисяч. З серпня 2014 року, в цілому, до бойових дій було залучено 42 тис. солдатів із 117 підрозділів російської армії.

Міністерству оборони Росії також довелося залучити 117 бойових і допоміжних підрозділів для здійснення ротації приблизно 42 тис. військовослужбовців, які перебувають у безпосередній близькості від російсько-українського кордону. Ці військові проводили артилерійський обстріл України з російської території, або безпосередньо брали участь у бойових діях на суверенній території України.

Популярні новини зараз

Арсен Мірзоян та Ніна Матвієнко зізналися, як займаються цим потайки від доньки і тещі: "То на гастролях, то ще десь"

Красуня з чотирма вушками підкорила інтернет марсіанською зовнішністю: була в притулку і стала зіркою

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

ПриватБанк, Укрсиб і Монобанк: список "колючок" для боржників збільшився, кому дозволили блокувати рахунки

Показати ще

Доктор Сутягін також зазначив, що з 10 російських армій солдати тільки двох, а саме 5-ї і 35-ї не брали участь у боях на сході України. Крім того, експерт зазначає, що підрозділи другої гвардійської Таманської мотострілецької дивізії брали участь у боях під Маріуполем вже через 2 дні після підписання домовленостей у Мінську.

Доктор Ігор В'ячеславович Сутягін є членом російської інтелектуальної еліти, співробітником Інституту США і Канади РАН, кандидатом історичних наук. Він працював у Москві англійським шпигуном-аналітиком. Його схопила банда ФСБ Росії в 1999 і виміняний в липні 2011 на заарештованих в Америці в червні 2011 російських шпигунів з банди СВР. Сутягін відсидів у росіян в ГУЛАГу майже від дзвінка до дзвінка - 11 років з 15 за зраду ворожої чекістської "батьківщині".