22 березня близько півсотні російських активістів із закритими обличчями та з барабанами у руках пікетували готель "Holiday Inn" у місті Санкт-Петербурзі. Б"ючи в барабани та вигукуючи "Фашизм фак офф" та "Ні фашизму всіх мастей від підворіття до властей" вони протестували проти фашистів, які прибули до міста на з"їзд. 6 активістів затримала поліція - трьох дівчат-антифів та стільки ж хлопців. Двом хлопцям вдалося втекти дорогою до відділка в момент, коли поліцейські втратили пильність один з учасників відчинив двері автомоблія "ВАЗ Патріот" та із товаришем втекли. 4 учасників акції доставили до 29-го відділка московської районної поліції, де вони наразі перебувають під вартою.

Як повідомляє адвокат одного із затриманих Петро Краснов, у відділку його арештований підопічний отримав травму голови під час розмови із правоохоронцями. До хлопця викликали швидку. Лікарі вже кілька годин не відходять від постраждалого, бо його стан різко погіршується.

Затриманих активістів звинувачують в порушенні порядку проведення мітингу, яке передбачає покарання у вигляді штрафу до 20 тис руб або до 40 годин громадських робіт.

Під час антифашистської акції росіян поліція затримала і одного фашиста-націоналіста, який вдарив по обличчю одного із пікетувальників. Проте за кілька годин його звільнили.

Нагадаємо, сьогодні до Дня Перемоги у Санкт-Петербурзі пройшов міжнародний форум європейських фашистських та нацистських партій. Організатором, якого є Російський національний культурний центр-Народний дім". Учасниками форуму стали представники 11 країн Європи. Всі учасники є прихильниками міжнародної діяльності Володимира Путіна.

Популярні новини зараз

Марцінків готує франківчанам неприємний сюрприз у транспорті: "4 гривні - мало"

Ведуча 1+1 Алла Мазур показала свою надійну опору у боротьбі з онкологією: "Не дозволив мені здатися"

П'ятирічний хлопчик виніс з палаючого будинку маленьку сестричку і повернувся за собакою: герою аплодує весь світ

Соломія Вітвіцька заговорила про рак слідом за Аллою Мазур: "Діагноз підтверджено"

Показати ще

Антифашистський мітинг в Петербурзі