У Нідерландах за дрібне шахрайство затримали 25-річного журналіста Стефана Хуйбоома, який відомий своїми репортажами про Україну.

Про це повідомляє "Главком", з посиланням на голландські ЗМІ.

Журналіст Стефан Хуйбоом вважався в Нідерландах фахівцем з українських питань і відчайдушно закликав співвітчизників голосувати на референдумі проти асоціації України з Євросоюзом. Тепер йому загрожує чималий термін у в'язниці за шахрайство.

Читайте також: Ватажка "ДНР" охороняють 1200 осіб

Заради обгрунтування своєї позиції він розповідав про розгул злочинності і безнадійну відсталість країни, про загрозу, яку нібито несуть Європі "десятки тисяч українських заробітчан і біженців" та багато іншого.

Популярні новини зараз

Володимира Зеленського особисто торкнулася ДТП з українцями в Польщі: "Близькі загинули"

Пішов з життя зірка відомого реаліті-шоу: члени його сім'ї вмирали рано

На Львівщині хвора на рак жінка померла після пологів: "Вікуся стала янголом для донечки"

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще

Недовго пробувши в Україні, Стефан отримав ордер на арешт за звинуваченням у шахрайстві і маніпуляціях з кредитними картками.

Покинувши Україну, Хуйбоом не уникнув арешту на батьківщині: в голландському місті Тілбург його вже чекала поліція, тому що в Нідерландах теж було видано два ордери на його арешт - знову ж за шахрайство.

Хуйбоом працював як незалежний журналіст і коментатор, для багатьох голландських ЗМІ, навіть для таких відомих, як Algemeen Dagblad. До недавнього часу він також писав статті для українського англомовного видання KyivPost і російського "Супутника". Зараз багато голландські видання повідомили про те, що розірвали свої контакти з цим "фахівцем" - нічого не чути поки тільки від KyivPost і російського "Супутника".