Стан актора Армена Джигарханяна, госпіталізованого в суботу, оцінюється як середньої тяжкості, повідомили в довідковій службі інституту імені Скліфосовського. Про це повідомляють РІА Новини.

У неділю в театрі, яким керує Джигарханян, повідомили, що артиста перевели в загальну палату з реанімаційного відділення. Також зазначивши, що він вже відповідає на дзвінки, розмовляє і жартує "Армен Борисович переведений в загальну палату, він почуває себе нормально. Відповідає на дзвінки, розмовляє і, як завжди, жартує"- пояснили журналістам.

Читайте також: Армен Джигарханян у лікарні з інфарктом

Нагадаємо, Джигарханян 5 березня, через десять днів після весілля, знову потрапив до лікарні. Його госпіталізували в Інститут швидкої допомоги імені Скліфосовського. Багато ЗМІ повідомили, що у 80-річного актора був інфаркт. Однак дружина артиста Віталіна Цимбалюк спростувала ці чутки. "Армен Борисович просто не долікувався. Він втік з лікарні в РАГС", - сказала нам Віталіна.

Джигарханян одружився втретє 25 лютого. Його обраниця - 36-річна Віталіна Цимбалюк-Романовська, піаністка сУкраіни. Вона на 44 роки молодша за свого чоловіка. Пара разом уже 15 років.