Армен Джигарханян йде на поправку

поділитись
Стан актора Армена Джигарханяна, госпіталізованого в суботу, оцінюється як середньої тяжкості, повідомили в довідковій службі інституту імені Скліфосовського

Стан актора Армена Джигарханяна, госпіталізованого в суботу, оцінюється як середньої тяжкості, повідомили в довідковій службі інституту імені Скліфосовського. Про це повідомляють РІА Новини.

У неділю в театрі, яким керує Джигарханян, повідомили, що артиста перевели в загальну палату з реанімаційного відділення. Також зазначивши, що він вже відповідає на дзвінки, розмовляє і жартує "Армен Борисович переведений в загальну палату, він почуває себе нормально. Відповідає на дзвінки, розмовляє і, як завжди, жартує"- пояснили журналістам.

Читайте також: Армен Джигарханян у лікарні з інфарктом

Нагадаємо, Джигарханян 5 березня, через десять днів після весілля, знову потрапив до лікарні. Його госпіталізували в Інститут швидкої допомоги імені Скліфосовського. Багато ЗМІ повідомили, що у 80-річного актора був інфаркт. Однак дружина артиста Віталіна Цимбалюк спростувала ці чутки. "Армен Борисович просто не долікувався. Він втік з лікарні в РАГС", - сказала нам Віталіна.

Джигарханян одружився втретє 25 лютого. Його обраниця - 36-річна Віталіна Цимбалюк-Романовська, піаністка сУкраіни. Вона на 44 роки молодша за свого чоловіка. Пара разом уже 15 років.

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
актор, Армен Джигарханян, госпіталізували, радянський актор, у лікарні
Вибір редакції, Суспільство
23.03.2018
Нападник заявляв, що належить до екстремістського угруповання "Ісламська держава"
0
0
20:26 23.03.2018
Вибори, зрозуміло, були абсолютно прозорими
0
0
17:03 23.03.2018
Стало відомо, на які країни "новоспечений" президент націлився
0
0
15:45 23.03.2018