Австралійські архітектори створили "будинок навиворіт". До кінця незрозуміло, де саме прибудинкова територія перетворюється на дім.

Архітектурна фірма Andrew Maynard Architects отримала незвичайний замовлення - спроектувати і побудувати прибудову до заміського приватного будинку в Седдон, округ Вікторія, таким чином, щоб вона була "вивернута навиворіт", - пише видання АТМBud.

Проект назвали "Cut Paw Paw". Він стер різницю між територією коло дому та внутрішніми приміщеннями.

До першої частини прибудови ввійшла кухня, вітальня та їдальня. Вона захищена від дощу і снігу, але оснащена спеціальними розсувними дверима, які можна повністю відкрити за сприятливої погоди. Тобто декілька кімнат одразу легко перетворюється на веранду.

"Родзинкою" можна назвати інші частини споруди. Наприклад, клієнти попросили розробити складське приміщення і музичну студію в дальньому кінці ділянки. Але архітектори вирішили не будувати окремі будівлі, а створили без фундаменту, прямо на землі, напіввідкриті секції без стін і дахів, які служать своєрідним коридором між студією і кухнею.

Популярні новини зараз

Помер легенда гурту "Сплін" Олег Еміров: збулося страшне пророцтво

Олена Кравець з "Квартал 95" показала, що вчудила її донька Маша: до такого не додумалися навіть діти Олі Полякової

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Фіналіст "Холостячки" спалився Гриші Решетнику, що вже переїхав до Злати Огнєвіч: "Тримайся в подробицях"

Показати ще

У "коридорі" встановили ванну для купання під відкритим небом. Але коридор можна використовувати і як майданчик для ігор, як тренажерний зал тощо. Основа секцій - міцний сталевий каркас з розсувними жалюзі.

Скрізь, де дозволяла ідея, був покладений теплоізоляційний матеріал, системи для збору води, яка після обробки може використовуватися для прання, туалету або поливу саду.

Будівництво "Cut Paw Paw" завершили в кінці минулого року.