25-річний австралієць Метью Мелоні, відомий як Божевільний Метт, виклав на Facebook відео, в якому він з'їдає голову пацюка і запиває її трьома шотамі горілки. Про це пише The Telegraph.

Суд Брісбена засудив Мелоні до 100 годин виправних робіт і заборонив протягом трьох років мати домашніх тварин. Сам шкуродер не вважає свої дії чимось неприйнятним. "Це не так уже й погано, - каже Мелоні, - в порівнянні з щурячою отрутою, пастками і випробуваннями на пацюках".

Читайте також: Шимпанзе сумували і плакали над тілом свого друга

Відповідаючи на питання, чи не думає він, що тварині було боляче, Мелоні відповів, що навряд чи пацюк занадто страждав: "Це лише 29 секунд болю".

Відео переглянули понад 236 000 разів. У ролику видно, що після поїдання щура хтось б'є Мелоні в обличчя і ламає на його спині стілець.

Популярні новини зараз
Зима не відпустить: свиняча селезінка передбачила морози, хуртовини та пізню весну, прогноз погоди від синоптика Оновився ключовий показник для розрахунку пенсій: як вплине на виплати Приватизацію скасують: житло може стати орендним До платіжки додасться 450-1000 грн: за що доведеться доплачувати споживачам газу
Показати ще

Стверджується, що шкуродер не кається у скоєному. За його словами, він убив щура в десять разів швидше, ніж отрута або змія, на прокорм якої і був заготовлений гризун. Божевільний Метт збирається опублікувати ще кілька відео, в одному з яких його вкусить пітон, а в іншому він вип'є живу рибу в склянці з горілкою.