Найспортивніша жінка Австралії та чемпіонка країни з бодібілдингу 32-річна Енді Пейдж несподівано померла уві сні.

Відділення поліції міста Голд-Кост почало розслідування, щоб встановити причину несподіваної смерті жінки, пише Daily Mail.

Видання повідомляє, що тренер Пейдж з боксу, який готував її до першого майбутнього виступу, сказав, що його працьовита підопічна завжди викладалася на тренуваннях і не шкодувала себе. За його словами, в останні дні вона відновлювалася від отриманої на заняттях травми. Тренер заперечує, що спортсменка могла вживати заборонені препарати.

Він зауважив, що Енді жалілася на болі у спині, а за кілька днів до смерті взагалі не з'являлася у спортзалі.

Читайте також: Британець катував свою дівчину фітнесом

Пейдж була знаною в Австралії спортсменкою. Кілька років тому вона захопилася фітнесом і здобула десятки нагород на міжнародних змаганнях. У рідній країні її називали "гуру фітнесу". Вона активно пропагувала здоровий спосіб життя, у соціальних мережах та на своєму веб-сайті ділилася рецептами корисних напоїв, давала поради, як правильно займатися фітнесом та вибудовувати режим харчування, викладала фото та відео з тренувань.

Друзі спортсменки навіть не уявляють, що могло стати причиною смерті Пейдж. Всього за кілька годин до того, як її не стало, жінка розмістила у соціальній мережі Instagram фото свого сніданку. Це був смузі з яєчних білків, бананів, молока і білкового порошку. Вона радила робити такий напій тим, хто хоче тренувати свої ноги.

Прощання з Пейдж відбудеться у четвер. Видання повідомляє, що близькі та рідні спортсменки приголомшені трагедією.