Компанія Ford зробила анонс випуску автомобілів, оснащених новаційною технологією Intelligent Speed ​​Limiter. Вона дасть можливість водіям ігнорувати знаки, що обмежують швидкість. У корпоративному блозі європейського підрозділу Ford оприлюднені подробиці.

Нова система буде обмежувати швидкість руху автомобіля автоматично, грунтуючись на даних камери, вбудованої в дзеркало заднього виду. Сканер дорожних знаків працює за принципом, схожим на роботу круїз-контролю, проте з однією істотною відмінністю - швидкість обмежують не побажання водія, а дані, лічені камерою.

Включатися Intelligent Speed ​​Limiter буде натисненням кнопки на кермі, а вимикатися - за допомогою педалі газу.

Втім, враховуючи значний обсяг штрафів, який був виписаний водіям у Британії в 2013 р. за перевищення швидкості, Ford рекомендує не відключати систему.

Перевагою системи є також те, що в разі необхідності пониження швидкості гальмування буде настільки плавним, що пасажири авто не зазнають дискомфорту.

Популярні новини зараз

Віктор Янукович молить Київ про допомогу і не хоче відмовлятися від президентського крісла: "У страху перед..."

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Головне за 26 листопада: від 62 тисяч за пологи, соцдопомога у 100 тисяч, перший суперник збірної України на ЧС-2022 і "беззаконня" Тіни Кароль

Лілія Сандулеса нарешті розповіла, чого натерпілася у шлюбі з Іво Бобулом: "Це була помилка"

Показати ще