Те, що в Інтерполі прийняли рішення зняти з розшуку екс-міністра охорони здоров'я України Раїсу Богатирьову - це питання правового характеру.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяПро це в ексклюзивному коментарі порталу "Знай.ua" повідомив директор Інституту політичного аналізу і міжнародних досліджень Сергій Толстов.
Мабуть, зазначив експерт, в Інтерполі не знайшли відповідних підстав, які б вказували, що Богатирьова винна у злочинах, в яких її звинувачують. Тим більше, якщо є наслідок, і немає його обгрунтованого висновку із зазначенням на факти і немає судового рішення, ось і все.
Крім того, додав Толстов, це показник того, що вона працювала вкрай акуратно, і немає підстав, які б дозволяли уявити її винною в скоєнні злочинів не тільки для підконтрольних українських засобів масової інформації, а й міжнародних структур правового характеру.
"Крім того, рішення Інтерполу - показник роботи слідчих органів України і міністерства юстиції, оскільки саме це відомство повинне займатися оформленням відповідних документів. Також надання фактів про злочини є функцією відділу зовнішніх зв'язків Генеральної прокуратури України", - додав політолог.
На запитання кореспондента порталу "Знай.ua" про те, яким чином колишньому прем'єр-міністру Миколі Азарову вдалося через суд домогтися отримання української пенсії, Толстов відповів, що це є нормою Конституції, яка обумовлює дане положення. Ця норма нікуди не дінеться і її ніхто не відміняв. "Для того, щоб позбавити Азарова пенсії, необхідні законні і правові підстави", - підсумував Толстов.
Читайте також: Генпрокуратура арештувала шикарні особняки Богатирьової
Як стало відомо сьогодні, 19 вересня, Інтерпол зняв з розшуку екс-міністра охорони здоров'я України Раїсу Богатирьову. Раніше портал "Знай.ua" повідомляв про те, що Подільський районний суд Києва зобов'язав Пенсійний фонд відновити нарахування та виплату пенсій екс-прем'єру Миколі Азарову.