Влада італійського міста Сан-Джермано вирішила піти на радикальний крок, щоб змусити мешканців платити податки. Дефіцит бюджету наразі складає 100 тисяч євро. Мер Міхелла Розетта підписала рішення, яке закриє доступ 180 родинам до міських благ, пише видання Wyborcza.pl із посиланням на італійські ЗМІ.

Таким родинам уже не видають безкоштовні мішки для сміття, заборонили відвідувати театр і спортивні споруди. Крім того, діти батьків-боржників не зможуть бавитися на гральних майданчиках і харчуватися у навчальних закладах.

Читайте також: Римські статуї "одягли" через президента Ірану

Ситуація ускладнюється тим, що більшість родин-боржників – вихідці з Марокко. Противники рішення міської влади заявляють про дискримінацію і прояви ксенофобії. "Це не дискримінація, а спосіб просування чесної поведінки. Ми хочемо навчити людей поважати державні справи", - зазначив місцевий чиновник.

Група жителів, у тому числі і ті, хто не сплачує податки, вважають, що дітей не можна карати за поведінку дорослих. Нагадаємо, що недавно у Римі була підписана міжурядова угода, згідно із якою українські посвідчення водія відтепер визнаються в Італії.

Популярні новини зараз
Головне за 2 жовтня: неправильні платіжки за газ, виправдання Потапа, вступ України до НАТО та нова комуналка Чому Писаренко і Нікішин з "Дизель Студіо" поїхали розважати росіян, Танкович все пояснив: "Дуже банально, потрібно..." Найскладніший опалювальний сезон: українцям підказали дешевий варіант обігріву будинку Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще