Букінгемський палац шукає фахівця SMM та обіцяє платити йому 30 тисяч фунтів стерлінгів на рік (понад 28 тисяч доларів).

У його обов'язки входитиме публікація у профілях британської королеви Єлизавети ІІ ї у Twitter, Facebook та відеохостингу YouTube фотографій і роликів з її зустрічей і візитів, висвітлення значущих подій у її житті, передає видання The Sun.

На королівському сайті ця вакансія значиться під назвою "фахівець із цифрових комунікацій".

Читайте також: Єлизавета II: мати, яка стала Британською королевою у відпустці

При цьому підпрацьовувати в інших місцях у людини, яка претендує на цю роботу, не буде ніякої можливості, оскільки, згідно з текстом повідомлення, вакансія передбачає повну зайнятість.

Популярні новини зараз

Померла найнижча мама України: що було відомо про Марію Українець

Улюблене мурчання котиків приховує складний механізм і небезпека: що ховається під бурчанням

Як взимку зекономити до 80 % на опаленні: українці знайшли дієвий спосіб – "по-радянськи"   

Україну засипало снігом, погода з'їхала з глузду у вересні

Показати ще

Незважаючи на те, що за британськими мірками, запропоновану оплату високою не назвеш, до неї додається солідний соціальний пакет і програми навчання.

Розторопний SMM-ник королеві зайвим не буде. Особливо гостро постало питання його пошуку після того, як минулого року на офіційному сайті Букінгемського палацу з'явилося повідомлення про смерть Єлизавети ІІ. Його незабаром спростували.

Раніше інформаційни портал "Знай.ua" писав, що королева Великобританії відповіла на листа школярів із Запоріжжя, подякувавши їм за привітання з нагоди свого 90-річчя.