У Бурятії в буддійському монастирі Іволгінський дацан нібито "ходить" покійний глава буддистів Східного Сибіру Хамбо-лама Ітігелов.

Про незвичайне явище у Facebook повідомив Пандіто Хамбо-лама Дамба Аюшеев.

"Сенсація, Хамбо-лама Ітігелов у себе в Палаці переміщується. Цей момент проявився на кадрі відеоспостереження о 20.05.51 вечора 9 жовтня 2016 року, і це вперше за весь час спостереження", - написав він.

До публікації буддист прикріпив знімок, на якому зображена людина, на вигляд одягнена у камуфляж. Багато користувачів засумнівалися в достовірності сенсації і висловили думку, що це зовсім не померлий 90 років тому лама, а просто охоронець.

Згідно з легендою, 15 червня 1927 року Хамбо-лама Даша-Доржо Ітігелов зібрав учнів і дав їм настанови прочитати молитву-побажання для померлого, а потім відвідати його тіло через 75 років.

Популярні новини зараз
Кацурін любив Надю Дорофєєву задовго до війни? У Дантеса не було шансів Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер" Джо Байден допоможе закрити небо над Україною, хоч і з запізненням: що відомо про нові системи ППО NASAMS Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Після цього лама сів у позу лотоса і пішов у нірвану. Його поховали у тому ж положенні у кедровому кубі, повідомляють російські ЗМІ.

Слухняні учні підняли саркофаг із тілом 10 вересня 2002 року і перенесли його в Іволгінський дацан.

Відтоді Хамбо-лама Даша-Доржо Ітігелов сидить на другому поверсі палацу у спеціальному приміщенні із клімат-контролем. На думку буддистів, він все ще живий, тому тіло його не тліє.

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", китайського ченця залили у золото і зробили святинею.