Зараз мова не йде про початок третьої світової війни. Захід намагається робити усе для того, щоб вона не почалася.

Про це сказав глава Бюро національної безпеки Польщі Станіслав Козєй в ефірі TOK FM.

"Про початок третьої світової війни, напевно, не йдеться, наразі всі працюють над тим, щоб до цього не дійшло", - сказав він.

Козєй сказав, що скоріше за все, є загроза початоку нової холодної війни.

"Якщо ми вже в ній не перебуваємо", - додав Козєй.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 26 жовтня: зв'язки овнів, плани левів та гармонія стрільців ТЦК розпочинають масштабні перевірки: чоловікам дадуть лише 5 днів Кабмін запровадив нові правила нарахування пенсій: що буде з радянським стажем Пенсіонерів змусять обирати: отримувати зарплату чи пенсію
Показати ще

Він також повідомляє про посилення НАТО протягом останнього часу і пояснює це саме змінами в зовнішній політиці Росії.

"Росія відмовилась від співпраці з Заходом, хоча раніше говорили навіть про її можливе членство в НАТО. Протягом останнього року ситуація змінилася, минулого року був стратегічний зсув", - зазначив глава Бюро нацбезпеки.

Він підкреслив, що саме агресія на сході Україні і позначила цей зсув у зовнішній політиці Росії.

Вже від початку року НАТО провів ряд військових навчань на східному фланзі, ще ряд планується провести вже до кінця року.