Чеченці вирішили "допомогти" Мексиці відвоювати 7 південних штатів Америки. Пов'язали це з тим, що США готується постачати зброю в Україну.

Про це повідомив голова парламенту так званої Чеченської республіки Дукуваха Абдурахманов.

"Якщо Америка постачатиме Україні зброю, ми сприймемо це як сигнал до активних дій. Почнемо постачати сучасну зброю Мексиці, щоб ця країна могла відновити свій правовий статус на колись анексованих США землях. А це штати Нью-Мексико, Каліфорнія, Невада, Юта, Арізона, частина Вайомінгу і Колорадо. Також ми залишаємо за собою право проводити в Америці, Мексиці та Росії з'їзди, де розглядатимемо питання про відокремлення цих семи штатів США, а також забезпечення мексиканських партизанів необхідною зброєю", - зазначив Абдурахманов.

США та Росія, до складу якої входить так звана Чеченська республіка, не прокоментували скандальну заяву чеченського "очільника".

Нагадаємо, що Конгрес США ухвалив резолюцію із проханням до американського президента Барака Обами про постачання зброї Україні. Автори документу вважають, що зброя необхідна українцям для захисту від російського агресора. Конгресмени наголошують, що винними у військовому конфлікті на сході України є РФ.

Популярні новини зараз

Тисяча порушень в день: у Києві запрацювала камера автофіксації з новою функцією

Холостячка Ксенія Мішина годинами терпіла неймовірні муки

Львівський маршрутник закохав у себе жінок одним вчинком: "Якщо б кожен так робив..."

Вагітна українка із серцем воїна загинула на Донбасі і надихнула мільйони: "Була на сьомому місяці..."

Показати ще