Чехія визнала Крим російським в футбольному атласі

поділитись
Видавець працював над атласом два роки, в ньому помістив відомості про всі 209 країн, які входять до ФІФА, кордону України на ньому обведені без Криму

Ще одне європейське видання потрапило у скандал з визнанням Криму російським. У Чехії видали "Футбольний атлас світу" від видавництва Ottovo. На ньому анексований Крим позначений як російська територія. Упорядником атласу був Іван Трухлік. Чоловік розповів, що верстав атлас два роки, отже під час початку роботи Крим ще був у складі України.

Чоловік розмістив на сторінках книги інформацію про всі країни, які мають членство у ФІФА. Усі 209 країн описані з урахуванням сучасних реалій, повідомляє Європейська правда. На форзаці книжки територія України позначена без Криму, у той час як світова спільнота не визнала анексії.

Така ситуація не дивна для Чехії, адже президент Мілош Земан висловлювався проти антиросійських санкцій та неодноразово виступав за їх відміну. Також президент поїхав в Москву на святкування 70-ої річниці перемоги у Великій Вітчизняній війни у той час, як більшість світових лідерів відмовились.

Читайте також: Болгари визнали Крим російським (фото)

Нагадаємо, 18 листопада британське видавництво Oxford University Press випустило підручник, в якому Крим позначено частиною Росії. Ще раніше італійське аналітичне видання "Лімес" у своєму останньому номері визнало Крим російським, а французьке видавництво Larousse в економічному атласі припустилось аналогічної помилки. Тим часом Крим у польських підручниках позначений як "російська окупація".

[image=62220]

[image=62221]

Автор матеріалу: 
Znaj.ua
Теги: 
анексія криму, видавництво Ottavo, визнання анексії Криму, Крим, футбольний атлас, Чехія
Служба безпеки затримала чоловіка, підозрюваного в обстрілі посольства США в Анкарі.
0
0
23:47 20.08.2018
Кейт заявила, що після розставання вона стала набагато сильнішою
0
0
23:19 20.08.2018
За словами пасажирів, водій проігнорував видиму небезпеку
0
0
23:04 20.08.2018
Стару Ниву в павутині продадуть з аукціону за ціною BMW 5 Series
0
0
21:33 20.08.2018