Уряд Словенії 10 місяців тому прийняв закон, який дозволяє укладати одностатеві шлюби, з сьогоднішнього дня він вступив в силу.

Як повідомляють місцеві видання, незважаючи на дозвіл одружуватися, одностатевим парам все так же заборонено проводити штучне запліднення та всиновлювати дітей.

У місті Марібор вже з'явилася перша пара бажаючих скріпити союз штампом в паспорті і надягти обручки: перше в Словенії весілля подібного типу проведуть вже цієї суботи, 25 лютого.

Також місцеві ЗМІ зазначають, що реєструватися одностатевим парам можна ще з 2006 року, але це було щось фількіної грамоти, оскільки молодята не вважалися родичами, а тому і не мали прав, які є у стандартних сімей: право на спільну страховку, спадок і тд. Крім того, партнер має право усиновити дитину від попередніх стосунків коханого, але не має права взяти дитину з дитбудинку або оформити опікунство над дітьми родичів.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, як в Парижі люди вийшли на мітинг на захист сімейних цінностей.

Популярні новини зараз
Російські загарбники надіслали ешелон старовинних танків Т-62: "пам'ятка" з'явилася на вокзалі в Мелітополі Співачка Тоня Матвієнко розплакалася під час інтерв'ю через Арсена Мірзояна: "Краще б ти не приїжджав" Улюблений овоч українців знизився в ціні — скільки треба заплатити за кіло, аграрії обіцяють швидке падіння цін Леонід Кравчук за рік до смерті передбачив, коли Україна переможе: "Поки не змусять..."
Показати ще